Skandaliczne słowa Gronkiewicz-Waltz: hasło „My chcemy Boga” było demoniczne

1
4197

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz kompromituje się niemal każdą wypowiedzią. Tym razem postanowiła zaatakować hasło tegorocznego Marszu Niepodległości – „My chcemy Boga”.

Gronkiewicz-Waltz oceniła, że katolickie zawołanie Polaków „My chcemy Boga” zostało użyte przez uczestników tegorocznego Marszu Niepodległości w sposób… demoniczny.

– To jest podszywanie się. Hasło używane niemalże w sposób diabelski, demoniczny. To nie ma racji bytu, przecież jest wolność religijna – powiedziała w absurdalnym wywodzie prezydent Warszawy.

Skompromitowana aferą reprywatyzacyjną polityk PO uznała także, iż od takich pochodów, jak Marsz Niepodległości zaczyna się… faszyzm.

– Tak się zaczął faszyzm w krajach, w których zaczynał się, a przypomnę, że w Polsce zaczął się od getta ławkowego, od takich rzeczy, które powiedziałabym, wyglądały na początku – w cudzysłowie oczywiście mówię – niewinnie, i trzeba reagować od razu – stwierdziła Gronkiewicz-Waltz.

Źródło: niezależna.pl, pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

  1. Gronkiewicz-Waltz to zwykła przestępczyni, która powinna siedzieć za tolerowanie mafii warszawskiej „czyścicieli kamienic” i przyczynienie się do morderstwa Jolanty Brzeskiej. Mam nadzieje, że po reformie sądownictwa nasz wymiar sprawiedliwości będzie taki jak powinien – bezwzględny dla przestępców i szybki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here