Sprawca największej w USA strzelaniny był za Antifą i przeciw Trumpowi. Lewicowe media rozkręciły kampanię nienawiści, która zebrała krwawe żniwo?

0
1644

Strzelanina w Las Vegas została okrzyknięta największą masakrą z wykorzystaniem broni w Stanach Zjednoczonych. Bardzo szybko poinformowano, że sprawca śmierci 59 osób i ranienia ponad 500 był białym starszym mężczyzną. Jego kolor skóry podawano z lubością we wszystkich mediach, jakby było to kluczowe. W międzyczasie do sprokurowania strzelaniny przyznali się wahabici z ISIS, którzy przyznają się do każdego udanego zamachu. Z najnowszych informacji wynika, że był to raczej terroryzm lewacki, gdyż sprawca jest kojarzony z Antifą.

Nie trzeba było być Sherlockiem Holmesem, aby już wczoraj powiązać fakty i zrozumieć, że skoro liberalne media kontynuują jedynie swoją narrację o winie białego odpowiedzialnego za masakrę, udając, że nie wiedzą o nim nic więcej, to oznacza to, że nie okazał się zwolennikiem znienawidzonego przez nich Donalda Trumpa, tylko wręcz przeciwnie.

ZOBACZ: Austria: działacze Antify zaatakowali trzy kobiety i zdemolowali stoisko Partii Wolnościowej [WIDEO]

Dzisiaj okazało się, że Stephena Paddocka spokojnie można nazwać lewackim Breivikiem, bo czyn, którego dokonał prawdopodobnie był inspirowany nienawiścią do środowisk patriotycznych w USA. Paddock uznał, że na festiwalu muzyki country z pewnością znajdują się zwolennicy Trumpa i stąd zapewne jego decyzja o zaatakowaniu zgromadzenia.

Rzekome zdjęcie Stephena Paddocka na protestach przeciwko Trumpowi

Już kilka godzin temu pojawiły się pierwsze sugestie, że Paddock był fanatycznym przeciwnikiem Trumpa. Znaleziono go w dziwnym ubranku na jednym z protestów zorganizowanych przez amerykańską lewicę, która nie pogodziła się do dzisiaj z oddaniem władzy w Ameryce. Wielu komentatorów uznaje to zdjęcie za jeden z dowodów na poglądy polityczne zwyrodnialca z Las Vegas.

Gdy jednak okaże się, że sprawca masakry z Las Vegas rzeczywiście dokonał swojego obrzydliwego zamachu ze wzgłedu na toczącą go nienawiść do Trumpa, to trzeba będzie zadać pytanie czy przypadkiem pośrednio to nie lewicowe amerykańskie media nakręciły tę histerię, która skutkowała tak krwawym zamachem?

Szczujnia medialna wymierzona w Donalda Trumpa i jego zwolenników, jaka obecnie panuje w Stanach Zjednoczonych, nie ma precedensu. Można ją tylko porównać do szczujni jaką polskie środowisko lewicy bezbożnej urządza polskiemu środowisku lewicy pobożnej. W naszym kraju też są podobne podziały, podobnie implementowane, i poprzednia spirala nienawiści doprowadziła do powstania mordercy w stylu Ryszarda Cyby, który z nienawiści do Jarosława Kaczyńskiego zastrzelił pracownika łódzkiej siedziby PiS, Marka Rosiaka.

Można powiedzieć, że mechanizm wyhodowania amerykańskiego „Cyby” był podobny. Opierał się na sączonej stale nienawiści do swoich wrogów politycznych, co doprowadziło do polaryzacji społecznej opinii i w konsekwencji uruchamia szaleńców gotowych z tej nienawiści mordować niewinnych ludzi.

Za: zmianynaziemi.pl

YouTube cenzuruje materiały nawiązujące do zamachu w Las Vegas!

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here