Subskrybujesz kanał ASME? Obejrzyj ten film! Dość rozbijania prawicy wolnościowej!

0
5950

„Stanisław Michalkiewicz osadza bezczelnego kamerzystę” – taki tytuł miał film, którzy wrzucił właściciel kanału ASME a w filmie powyżej kilka słów prawdy o manipulacji tego człowieka rodem z TVN. Musimy powiedzieć stanowcze NIE rozbijaniu środowiska wolnościowego. 

Chciałbym się zwrócić do Was z małą prośbą, jestem człowiekiem, który nie lubi konfliktów, staram się współpracować ze wszystkimi blogerami-vlogerami, którzy tworzą propolski-patriotyczny content. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem wykorzystywania praw własności intelektualnej w ograniczaniu dostępu do informacji obywatelom naszego kraju. Kilka lat temu aktywnie włączałem się w protesty przeciwko ACTA, moją pracę magisterską poświęciłem handlowym aspektom własności intelektualnej w porozumieniach handlowych takich jak CETA czy TTIP. Ponad rok temu właściciel kanału ASME – Antysocjalistyczne Mazowsze zgłosił jeden z moich filmów do administracji YouTube, wykorzystałem 30 sekund jego filmu w moim (ponad godzinnym) własnym filmie, był to dozwolony użytek. Aby usunąć ostrzeżenie z kanału YouTube musiałbym zgłosić sprawę do sądu – nie chciałem marnować czasu i pieniędzy na sprawę przeciwko Krzysztofowi Pawlakowi z ASME.

To był błąd. Uważam, że takie osoby należy w pewien sposób piętnować w naszym środowisku. Uważam, że ten człowiek wykorzystuje pana Stanisław Michalkiewicz​ i chciałbym zaapelować do wszystkich osób tworzących polityczne blogi/vlogi aby zdecydowanie występowały przeciwko ASME – Antysocjalistyczne Mazowsze – w Szczecinie podczas wizyty p. Michalkiewicza zabroniliśmy rozstawiania transparentów Pawlaka.

Marcin Osadowski, który jest co rusz atakowany przez Pawlaka za… kręcenie tych samych wydarzeń politycznych co ASME i tym samym – stanowienie konkurencji na YouTube. Brzmi śmiesznie? Brzmi żałośnie? I takie właśnie jest. Na portalu wykop.pl – można poczytać wiele interesujących historii o samym Pawlaku – do czego zachęcam.

Apel ten kieruję przede wszystkim do autorów patriotycznego contentu: Wrealu24, Marsz Niepodległości, wmeritum.pl, PRAWA Strona Medalu, Niezalezna.pl, wPolityce.pl, Portal Fronda.pl, Niezlomni.com, Dziennik Narodowy, zmianynaziemi.pl, Salon24.pl, Nie dla Islamizacji Europy, Wolnosc24.pl, PCh24.pl, Wolne Media, KRESY.PL, Wiara.pl, alexjones.pl, Niewygodne.info.pl, Radio Maryja, Kibice.net – Serwis Prawdziwego Kibica, Kontrowersje.net, Polska Niepodległa, Magna Polonia, Przemyslaw Holocher, Tomasz Grzegorz Stala, Robert Winnicki, 300Polityka, Sumienie Narodu TV, eMisja.Tv, CEPERolkV4, Prawy.pl,

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here