SZANUJESZ WŁASNE ŻYCIE? Nie jedź do EGIPTU CZY TURCJI 🔥🔥🔥

4
28102

Zapraszam do dyskusji pod filmem! #Egipt #Turcja #wakacje #islam #podróże

I nagramy ponad rok temu film o Turcji:

Komentarze:

komentarzy

4 KOMENTARZE

  1. Ja mam propozycję wyjazdu na wakacje na daleką północ i Finlandii, i Szwecji, i Norwegii (okolice koła podbiegunowego). Niby będziemy jechać i nocować na odludnych terenach, ewentualnie pola kempingowe, więc powinno być bezpiecznie, ale zastanawiam się, czy to mimo wszystko dobry pomysł… Ma ktoś jakieś doświadczenia, przemyślenia, zasłyszenia?

  2. Ja mam tylko jedno pytanie do wszystkich tych,którzy twierdzą,że islamiści,imigranci itd.to też ludzie i nie należy oceniać ich jednakowo i wszystkie te pierdułki…dlaczego z Chińczykami nie ma tego problemu a jest ich wszędzie pełno?Nie słyszałam ani razu,żeby dokonali ataku terrorystycznego,żeby zbiorowo gwałcili itd.Kazek,nie wierzę,że jak wszedłeś pierwszy raz do toalety w centrum handlowym,wiedziałeś jak korzystać.Korzystanie z toalet publicznych(umiejętność),nie jest chyba wyznacznikiem inteligencji,kultury,światopoglądu i wiedzy o wszechświecie.

  3. Głupota ludzka nie zna granic – Autor bardziej propagandowy i tendencyjny niż całe TVPiS. Byłem w Turcji 6 razy(w zeszłym roku dwa). Nigdy z biurem podróży. Piękny kraj i normalni ludzie. Jak ktoś jest idiotą i nie potrafi się zachować w kraju islamskim to nic się na to nie poradzi – zresztą my to taki naród, co go jeszcze trzeba uczyć korzystać z toalet(kto korzystał z publicznych w centrach handlowych, ten wie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here