Moje nagranie z CAŁOŚCI spotkania z Pawłem Kukizem. Nie tylko wyrwane z kontekstu kilka zdań o Ogórek czy o Korwinie ale wszystko; spotkanie, konferencja prasowa, spotkania z ludźmi, opinie ludzi… tym się różnią blogerzy od „tradycyjnych mediów”, że nie zależy nam na taniej sensacji a na obiektywnym pokazaniu jak było. Nikt nami nie steruje, nie mam narzuconych odgórnie poglądów. Co prawda nie mam super sprzętu, są szumy i mocne drgania ale mam nadzieję, że wszystko jest czytelne i da się usłyszeć wypowiedzi.
Na filmie na początku znajdziecie spis treści jeśli nie macie ochoty oglądać całości – można przejść do poszczególnych punktów. Warto posłuchać!

Aby ułatwić poruszanie się po filmie:
00:09 Początek
01:29 Wypowiedzi zwolenników Kukiza
07:55 Podsumowanie kampanii prezydenckiej
12:45 Wypowiedź: Paweł Kukiz
25:31 Wypowiedź: prof. Tomasz Kaźmierski
32:00 Wypowiedź: dr Zdzisław Ilski
37:00 Wypowiedź: Dariusz Stasiak
48:13 Zakończenie spotkania
53:40 Spotkania z ludźmi
1:00:49 Konferencja Prasowa
1:39:00 Hammer Bus – POMAGAMY!
01:44:00 Moje podsumowanie
01:47:35 Koncert

Komentarze:

komentarzy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWojsko przy biurkach Jan Pietrzak felieton
Następny artykułPlatforma przedawnia NAJCIĘŻSZE PRZESTĘPSTWA!!
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ