Rozmową z p. Sylwestrem Chruszczem rozpoczynam cykl #SzczecinWybiera gdzie zaprezentuję poglądy czołowych kandydatów w wyborach do Sejmu 2015 w Szczecinie.
Sylwester Chruszcz (Ruch Narodowy) startuje z numeru 1 na liście Kukiz’15. W rozmowie między innymi o pomniku Lecha Kaczyńskiego w Szczecinie, odpowiedź na często zadawane pytanie: „dlaczego nie doszło do zjednoczenia ruchów antysystemowych?”, jakie są zdolności koalicyjne Ruchu Pawła Kukiza oraz 15 pytań światopoglądowych: pytań o aborcję, dostęp do broni, podatki, przyjmowanie imigrantów, Unię Europejską, karę śmierci, JOWy, finansowanie partii z budżetu, odpowiedzialność urzędników, wiek emerytalny czy o konflikt na Ukrainie. Zapraszam do obejrzenia!

Jest to pierwsza nagrywana przeze mnie rozmowa z politykiem. Widzę masę niedociągnięć, zarówno w nagraniu jak i nawet w moich pytaniach ale im więcej takich filmów, tym kolejne będą lepsze :)
Dzisiaj rozmowa z p. Pawłem Szutem (nr 1 na liście partii KORWIN) a w najbliższy wtorek z p. Arturem Szałabawką (nr 3 na liście PiS).

Zapraszam:
Mój Twitter: https://twitter.com/DariuszMatecki
Kanał na YouTube: subskrybuj!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułHistoryjka z Erasmusa: o Saudyjczyku i wieprzowinie
Następny artykułSKANDAL! Andrzej Duda włożył dwie różne skarpetki!
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.