Tak wygląda aborcja! „Zwolennicy mordu powinni mieć teraz ten film przed oczami” [WIDEO +18]

1
3095

A teraz czas na ultima ratio. Tak dokładnie wygląda „zabieg” aborcji w 12 i 24 tygodniu życia człowieka. W ostatnich dniach środowiska proaborcyjne za pomocą gadzinowych mediów oraz tzw. „salonu” promują jedno z największych kłamstw ostatnich lat. W akcje zaangażowało się mnóstwo pożytecznych idiotów. Moja odpowiedź na tą, całą propagandę i mengelizację życia publicznego w Polsce może być tylko jedna.

Wrzucam film, który w sposób neutralny światopoglądowo i religijnie, z techniczną, medyczną precyzją pokazuje czym aborcja jest i jak wygląda.

Aborcje na życzenie zalegalizował w Polsce Hitler podczas okupacji – zapewne chcąc ratować Żydówki i Polki. Działacze Partii Razem, feministki, rodzina Gazety Wyborczej niczym się od kanclerza III Rzeszy nie różnią. Całe to, pozbawione mózgu towarzystwo zaciekle broni praw zwierząt, sprzeciwia się cyrkom – ale samo promuje ludobójstwo.
Świat stanął na głowie i z każdym dniem czuję się coraz bardziej zażenowany, że w takim świecie przyszło mi żyć i funkcjonować.

Zwolennicy mordu powinni mieć teraz ten film przed oczami – najlepiej do końca życia, a nawet przez cala wieczność. Podtrzymuje swoje zdanie iż nie ma żadnych różnic pomiędzy komorami gazowymi, wszelakimi ludobójstwami a aborcją (no chyba tylko taka, ze skala aborcji jest większa).
Zdrowy psychicznie człowiek nigdy nie będzie zwolennikiem aborcji.

Nie dbam o to, czy bolszewicka cenzura z moderacji facebooka da mi bana za pokazywanie prawdy. Nie dbam o to co i kto o mnie sobie pomyśli. Jedyna wartością nadrzędna w moim życiu jest prawda. I będę jej bronił całe życie, bez względu na to jakie konsekwencje mogą mnie spotkać.

Michał Maliński, pełnomocnik wojewódzki Ruchu Narodowego Opole, dzienniknarodowy.pl

 

Komentarze:

komentarzy