To Żydzi powinni przepraszać Polaków za zbrodnie na naszym narodzie!

4
55058

Nie mam zielonego pojęcia dlaczego wokół Żydów utworzyła się jakaś strefa milczenia, w której każda krytyka państwa Izrael czy działalności Żydów na świecie jest uznawana za antysemityzm. Powiem wprost; Żydzi zupełnie mnie nie obchodzą, w Polsce mieszka ich zaledwie kilka tysięcy, więcej jest tu wyznawców Latającego Potwora Spaghetti czy Zakonu Jedi a nie daj Bóg, że jakiś polityk czy publicysta wypowie negatywne zdanie o wyznawcach judaizmu, to z góry jest nazywany antysemitą.

Do młodych Polaków takie chwyty już nie trafiają, mogę być nazywany rasistą, antysemitą, ksenofobem, antyislamistą, rusofobem, germanofobem czy obojętnie jaki inny naród-fobem, dla mnie najważniejsze są sprawy przyszłości mojej ojczyzny i mojego narodu i pamięć o jego historii. I kiedy jakiś tępak w jarmułce wypowiada słowa „Polacy jesteście odpowiedzialni za holokaust” to milczeć nie mogę i naplułbym bym mu prosto w mordę. Takie stwierdzenie powinno być piętnowane. Działa już organizacja Reduta Dobrego Imienia ale to za mało, polski rząd powinien utworzyć oddzielny departament ds. polityki historycznej.

Doceniam wkład Żydów w historię Polski, żyło ich tutaj kilka milionów, Polska od zawsze była jednym z najmniej antysemickich krajów, to u nas znajdywali schronienie, ba, jeden z moich ulubionych poetów, Marian Hemar był Żydem. Postawiliśmy im w dużej części z naszych podatków Muzeum Historii Żydów Polskich, polski prezydent obchodzi Chanukę, organizacje żydowskie są wspierane z pieniędzy pochodzących z naszych podatków. W tym samym czasie na Zachodzie Europy dochodzi do pogromów żydowskich, we Francji, Szwecji, Niemczech czy w Wielkiej Brytanii niszczone są synagogi, sklepy czy nawet żydowskie cmentarze. Żydowskie dzieci boją się chodzić do publicznych szkół. O tym europejskie media solidarnie milczą.

Kogo można najłatwiej atakować na arenie międzynarodowej? Oczywiście słabych, którzy się nie bronią. Niemcy i Austriacy w czasie II wojny światowej wymordowali około 6 milionów europejskich Żydów, w tym ponad połowa była Polakami. W latach 1918-1920 na terenach dzisiejszej Ukrainy doszło do 1500 pogromów w ponad 1300 miejscowościach, w których zamordowano od 50 do 250 tysięcy Żydów.

I jak porównać do tych liczb mord w Jedwabnem, który dokonany został z inspiracji nazistowskich zbrodniarzy i który kosztował życie około 300 Żydów… Dzisiaj ten mord jest częściej przywoływany niż cała machina śmierci niemieckich obozów koncentracyjnych!

Mordercy

To Żydzi powinni nas dzisiaj przepraszać za to, że wielu z nich stało się po wojnie katami polskiego narodu! Po wojnie znaczny odsetek wyższych funkcjonariuszy komunistycznego reżimu stanowili Żydzi.  To oni skazywali polskie podziemie niepodległościowe w pokazowych procesach, to oni torturowali polskich bohaterów walczących o niepodległość. Nigdy nie usłyszeliśmy za to prostego „przepraszam”. Nie przeprosili również za zainstalowanie w Polsce osób, które zgodziły się na „grubą kreskę” i „okrągły stół”, powinni powiedzieć głośne przepraszam za Adama Michnika czy Bronisława Geremka!

Powinni nas również przeprosić za kłamstwo historyczne jakim jest zapominanie o polskich ofiarach II wojny światowej, o polskich ofiarach niemieckich obozów koncentracyjnych! Cały świat mówi jedynie o Żydach pomordowanych w Auschwitz czy w Getcie Warszawskich. A kto pamięta o milionach Polaków pomordowanych przez Niemców i Sowietów?

Polska w czasie II wojny światowej poniosła największe straty biologiczne (na każdy tysiąc mieszkańców straciła 220 osób) ale i największe straty materialne, 2/5 dóbr kulturalnych Polski zostało całkowicie zniszczonych, Pod naciskiem mocarstw Polska musiała odstąpić Związkowi Radzieckiemu 48% swojego terytorium. Nasza stolica została praktycznie zrównana z ziemią a inteligencja wymordowana strzałami w tył głowy. To Polska i Polacy są największymi ofiarami II wojny światowej, a nie Żydzi. O tym jak Żydzi instrumentalnie traktują dzisiaj historię możecie państwo posłuchać we fragmencie spotkania z Tadeuszem Płużańskiem na temat żydowskiego muzeum w Australii i ekspozycji przedstawiającej rtm. Witolda Pileckiego.

Żydzi zakłamują historię również w Polsce, filmy takie jak „Ida” mają pokazywać Polaków jako tępych, chciwych, bezdusznych katów narodu żydowskiego. Książki Grossa, paszkwile „Gazety Wyborczej” czy przepraszany Hanny Gronkiewicz-Watlz, Rafała Dutkiewicza czy Bronisława Komorowskiego to tylko niektóre elementy plucia na polską historię.

Kiedy dzisiaj niemieckie gazety takie jak „Der Spiegel”, „Bild” czy „Die Welt” używają określenia „polskie obozy koncentracyjne” czy mówią o rosnącym w Polsce antysemityzmie to już nawet nie można tego nazwać kłamstwem, trzeba to nazwać skurwysyństwem! Potomkowie nazistów, którzy spalili w piecach miliony ludzi, próbują zrzucić odpowiedzialność na Polaków! I to im się udaje!

Żydom nie opłaca się obarczać winą bogatych Niemiec, być może dlatego, zamiast nas przepraszać, domagają się od Polaków miliardowych odszkodowań za to pozostawione w naszym kraju mienie, które w znacznej mierze było zniszczone bądź rozgrabione przez Niemców. Żydzi zapominają również o tysiącach Polaków, którzy z narażeniem własnego życia próbowali ich ratować przed śmiercią.

Tego Żydom zapomnieć nie możemy, i jeśli za to mamy być nazywani antysemitami, to trudno.

Komentarze:

komentarzy

4 KOMENTARZE

  1. Żydów nie zginęło 6 mln w czasie II wojny światowej. Można sprawdzić w Encyklopedii ALMANAC ile było żydów przed wojną i po wojnie, to widać, że nie tak wiele ich ubyło w porównaniu do kłamstw Holoszwindlu. To też ściema. Poza tym tylko idioci na świecie wierzą, że to były polskie obozy koncentracyjne. Przecież w tych obozach językiem urzędowym był j. niemiecki, a nie j. polski. Wszystkie napisy, ogłoszenia, cała dokumentacja była po niemiecku, nie po polsku. Językiem urzędowym obowiązującym w Polsce był tylko j. polski, a nie j. niemiecki!!!

  2. Brawo. Mnie tez moga nazwac antysmita. To oni nas prowokuja. Do puki nie zaczeli nas oplowac nie interesowali mnie zupelnie. Teraz skutecznie to zmienili. I dobrze bo teraz wiemy kto jest kto a Bog to widzi…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here