Wraz z 40 osobami z pobliskich wsi Adolf Kudliński został skazany za zakup oraz nielegalne posiadanie broni palnej. Otrzymał wyrok ponad 3 lat więzienia. Twierdził że wszyscy posiadali broń w celach samoobrony i szkoleniowych. W większości byli to starsi ludzie pamiętający jeszcze czasy II WŚ i jedynie chcący walczyć o ojczyznę w razie napaści.

W jego sprawie toczy się jeszcze postępowanie więc jest zmuszony zawiesić nagrywanie filmów na YouTube. Pisał też list do kancelarii Prezydenta RP w sprawie ułaskawienia, lecz otrzymał odpowiedz że Prezydent nie podjął żadnej decyzji.

Opis filmu: W świętokrzyskim, w kieleckich wioskach, żyją „leśne dziadki”, czyli ludzie, którzy nie rozbroili się od czasów II WŚ. Są stale gotowi do obrony swojej ziemi i ojczyzny. Ktoś na nich doniósł parę lat temu i policja zrobiła „kepisz” w całej wsi. Znaleźli broń u dziadków i zaczęły się represje. Skazali wszystkich na kary od 1 roku do 4 lat więzienia. Za posiadanie lub nabywanie broni(?). Pan nie czuje się winny, bo dlaczego policja nie ściga prawdziwych przestępców i dlaczego nie możemy się bronić…

Za: wykop.pl (madstock, Chateaubriand)

Kim jest Adolf Kudliński? Jest tzw. preppersem (osoby które przygotowują się na gorsze czasy (wojnę, klęski żywiołowe, katastrofy, nieszczęśliwe wypadki). Prywatnie nie znam człowieka ale oglądałem wiele jego filmów na YouTube (jego kanał subskrybuje ponad 25 tysięcy osób), na których pokazywał jak przetrwać w sytuacji zagrożenia wojną. Na jego filmach możemy zobaczyć między innymi: czym się leczyć kiedy zabraknie leków, jak przygotować i przechowywać jedzenie, jak sadzić własne owoce/warzywa.

Czy taki człowiek jest groźny? Czy taki człowiek może posiadać broń? Uważam, że każdy wolny Polak powinien móc posiadać w swoim domu wszelkie środki, które służą obronie własnej, w tym broń palną. Akcja policji polegająca na odebraniu emerytom broni, którą posiadają w swoich domach od wielu, wielu lat jest kolejnym przykładem upadlania Polaków przez biurokrację, sądownictwo i antypolskie prawo.

Komentarze:

komentarzy