UWAGA! Turcy pobili Polaków w Białymstoku! W tym KOBIETY!

9
72276

Do zdarzenia doszło wczoraj nad ranem w jednym z lokali restauracyjnych na ul. Malmeda w Białymstoku. Jak to się mówi „od słowa do słowa zaczęła się rozmowa”, która zakończyła się bójką na ulicy. 5. młodych Turków zaatakowało grupę Polaków, która przebywała w lokalu. W efekcie tego 6 osób, trzy kobiety i trzech mężczyzn, w wieku 24 do 47 lat doznało ze strony Turków obrażeń.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że wewnątrz lokalu doszło do nieporozumień i utarczki słownej. W ruch poszły pięści. Bójka przeniosła się na ulicę.

Dzięki szybkiemu zgłoszeniu i dzięki temu, że był monitoring całe zdarzenie zostało zarejestrowane, a sprawcy szybko zatrzymani przez policję. Okazało się, że są to młodzi Turcy w wieku 18-23 lata. Wczoraj przesłuchano zatrzymanych.

Za: dzienniknarodowy.pl, wspolczesna.pl

ZOBACZ: We Francji pobili kelnerkę, bo ta sprzedawała alkohol w czasie Ramadanu!

Mój komentarz: jak to się stało, że banda turasów bije w Polsce kobiety i nikt nie reaguje? Przecież każdy Polak powinien się od razu bydlakom do gardła rzucić, tak aby policja nie była potrzebna a koroner.

 • Małgorzata Kutnik-Perzanowska

  I o tym rozboju cicho w mediach , a jak pobili jakiego turka , czy muzułmankę wykopali z tramwaju w obawie przed atakiem to media bębniły tygodniami . Teraz policja wyda komunikat , że to była ” zwykła bójka i Polacy zaczęli ” , a TVN poda , że ” Polacy napadli tureckich obywateli ” . Czy już trzeba się w Polsce bronić przed takimi ” gośćmi ” ???????

 • No i pytanie skąd mendy się tutaj wzięły? Pewnie gnoje na Erasmusa przyjechali, i rozpierdalają.

 • Waldemar M

  Tak,POlak silny w gębie a jak przyjdzie co do czego to tylko na weteranów można liczyć…bo chyba nie na tych komputerowych graczy w „rurkach”?

  • Bartosz Markus

   Na dwoje babka wróżyła. Nie wszyscy młodzi są w rurkach a i większość weteranów poza mieleniem ozorem nie jest wstanie zaprezentować nic specjalnego. Poza tym, my młodzi europejczycy jesteśmy z każdej strony ganiani za wszelki przejaw agresji, walki i karmieni wiecznym pokojem i zaufaniem, że państwo nas obroni (co jest kompletną bzdurą) a kraje islamskie w tym turcja są pełne przemocy i agresji od maleńkości. Nie dziwi mnie, że pięciu zdecydowanych na walkę gości pozamiatało trzema i to takimi, którzy albo nie do końca byli przekonani o rozwiązaniu siłowym albo wpierwej chcieli zapewnić minimum bezpieczeństwa swoim kobietom a te jak wiemy z życia szczekają najbardziej i same się proszą o lanie. W takiej sytuacji ciężko jest chronić, bronić i atakować. Ale Panie Waldemarze, jeszcze nie wszyscy noszą jaja w damskiej torebce a i życie polega na tym, że raz się daje a innym razem dostaje po buzi ;)

   • Waldemar M

    Jeśli nie wszyscy,to cieszy mnie bardzo…ja już rzeczywiście wielkiej wartości bojowej nie przedstawiam,dlatego wyrównuję szanse w inny sposób…ale na pewno nie będę się przyglądał w razie czego…już nieraz miałem okazję bronić swej rodziny.Pozdrawiam!

 • cxrewzre crexzexz

  tylko jezeli Polak oklepie przyjezdnego to mu przybijaja dodatek za wzgledy narodowosciowe

 • Bron Jabłonkowski

  Co oni w ogóle robią w Białymstoku? Znaleźć i pokazać co trzeba.

 • Marek M

  Kara to deportacja.

 • Dawid J Kasprzak

  ludzie przestancie ich nazywac emigrantami, poprawnie jest, bandyci