Wałęsa wygraża prezydentowi Dudzie sądem międzynarodowym!

2
8950

Były polski prezydenta Lech Wałęsa zamierza postawić prezydent Andrzeja Dudę przed sądem międzynarodowym, jeśli nie zostanie oficjalnie przeproszony za zarzut współpracy z tajnymi służbami Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej.

„Wzywam, więc Pana albo Pan mnie przeprosi publicznie za publiczne obrażania ze złamaniem Prawa albo oddam Pana pod Sąd Międzynarodowy. Posiadam wszelkie możliwe wyroki sadowe i zaświadczenia instytucji, że nie współpracowałem ze służbami. Wyroki są ostateczne minęły wszelkie terminy do ich podważania” – wpis Lecha Wałęsy na Facebooku (pisownia oryginalna).

Wałęsa skrytykował książkę Sławomira Cenckiewicza, który ujawnił kulisy współpracy.

„Cenckiewicz powinien odpowiadać z urzędu i nie tylko za karygodne łamanie prawa i zasad. Był pracownikiem Państwowym, kiedy pisał tego gniota za podatników pieniądze. Znał wyrok sądu znał zaświadczenie instytucji, w której pracował i napisał książkę i głosił odwrotne stanowisko. Nie miałem nic wspólnego ze współpracą Poderwaliście mi autorytet Poniżyliście mnie wobec świata” – stwierdził Wałęsa (pisownia oryginalna).

W lutym br. pracownicy Instytutu Pamięci Narodowej przejęli dokumenty Kiszczaka od wdowy po generale. Z „tajnych papierów” wynika, że Wałęsa był agentem służby bezpieczeństwa. Świadczyć ma o tym m. in. umowa o współpracy z podpisem „Lech Wałęsa. Bolek”. Za: zmianynaziemi.pl

„Bolek” ucieka z kościoła. Pogrzeb „Inki” i „Zagończyka”, 28 sierpnia 2016
Najbardziej symboliczna i żenująca scena tego dnia. Proszę o udostępnianie! Niech każdy zobaczy jak małym człowiekiem jest Lech Wałęsa:

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

  1. No pięknie, jeden prezydent przeciwko drugiemu. Tak to jest z ludźmi zaczynającymi w czasach komunizmu. Nie wiadomo, kto współpracował, kto tylko udawał, a kto w ogóle nie brał udziału…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here