Według Szwedów opaski na nadgarstku „Nie dotykaj mnie” pomogą zmniejszyć skalę napaści uchodźców na kobiety

5
12457

Tajemnicą poliszynela jest to, że tak zwani uchodźcy masowo molestują europejskie kobiety. W odpowiedzi Szwedzi, którzy zmagają się z dużą ilością tego „dobrodziejstwa” opracowali unikatowy system edukacyjny, który według nich pomoże w zapanowaniu nad przedstawicielami „ludów pustyni”.

Odpowiedzią na fale gwałtów i molestowania jest organizacja specjalnych kursów, na których wyjaśnia się zdziwionym islamistom, że według Europejczyków kobiety mają równe prawa i nie są równe pozycją z psami. Zdaniem lewaków taka groteskowa „edukacja” ma wpłynąć na postawy reprezentowane przez tak zwanych uchodźców.

ZOBACZ: Epidemia gwałtów w Norwegii! Praktycznie wszystkie dokonywane są przez muzułmanów!

Teraz jednak opanowani fałszywą empatią do islamistów szwedzcy lewicowcy, przeszli samych siebie. Zaproponowano aby kobiety, które nie życzą sobie, aby zostać obmacane przez arabskie gangi, zaczęły nosić specjalne opaski na nadgarstku z napisem „Nie dotykaj mnie”.

Za: zmianynaziemi.pl

Komentarze:

komentarzy

5 KOMENTARZE

  1. […] W odpowiedzi na masowe molestowanie kobiet przez imigrantów, Szwedzi, opracowali unikatowy system edukacyjny, który według nich pomoże w zapanowaniu nad przedstawicielami „ludów pustyni”. Zaproponowano aby kobiety, które nie życzą sobie obmacywania przez arabskie gangi, zaczęły nosić specjalne opaski na nadgarstku z napisem „Nie dotykaj mnie”. Więcej: Według Szwedów opaski na nadgarstku. Nie dotykaj mnie pomogą zmniejszyć skalę napaści uchodźc…. […]

  2. Jestem Polakiem! Dumnym z obecnej Polski i nie będę się poniżał językiem angielskim !!! Napiszę gdy odpiszecie mi w moim języku !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here