Według TVN w Polsce żyje 1% muzułmanów. Czyli 380 tysięcy. Propaganda i urabianie społeczeństwa!

0
23571

– Jedynie 1% naszych obywateli lub osób żyjących w Polsce to muzułmanie – powiedział wczoraj w programie „Świat o czwartej” w TVN24 BiS dziennikarz tej stacji, który mówił o strojach muzułmanek, o tym czym się różni hidżab od burki, co to jest burkini i jedynie przypadkiem rzucił owym jednym procentem.

Skąd takie dane tego już z krótkiego programu TVN24 BIS się nie dowiedzieliśmy. Ten rzucony ot tak lekko 1% przypomina dokładnie propagandę środowisk LGBT, które od lat przekonują, że nie stanowią społecznego marginesu, że osoby homoseksualne stanowią 5-10% polskiego społeczeństwa. 5-10% przy 38 mln obywateli daje od 1,6 do 3,8 mln osób. Jakim więc cudem Anna Grodzka nie zebrał podpisów (100 tys.), aby kandydować na prezydenta, a cała zjednoczona lewica, w której był również Twój Ruch czy Zieloni, nie dostała się do Sejmu, skoro wystarczyło trochę ponad 1,2 mln głosów, aby mieli swoich reprezentantów w parlamencie. Zresztą, dodajmy, żaden aktywista LGBT, żaden jawnie deklarujący się homoseksualista, z grona tych którzy startowali z różnych list wyborczych (ZL, PO, Nowoczesna), nie zasiada w ławach poselskich.

Dziennikarz TVN zastosował dokładnie ten sam manewr, czyli zawyżył odsetek muzułmanów w Polsce. Według oficjalnych danych bowiem muzułmanie stanowią nie 1%, ale 0,1%! Różnica dziesięciokrotna. Według dziennikarza TVN, przekładając procenty na liczby, w Polsce jest obecnie ok. 380 tys. muzułmanów. Tymczasem różne dane szacują, że w Polsce żyje od 10 do 25 tys. wyznawców islamu. A to oznacza nawet mniej niż owe 0,1%.
Brakującego 0,9% muzułmanów nie znajdziemy również wśród imigrantów, którzy legalnie przebywają na terenie naszego kraju. Wszystkich ich bowiem jest 234 tys. Z czego większość stanowią Ukraińcy, później są Niemcy, Białorusini, Rosjanie, Wietnamczycy, Włosi, Chińczycy, Francuzi, Brytyjczycy. Gdyby nawet z tego grona doliczyć wszystkich Rosjan, Niemców, Brytyjczyków i Francuzów, to ta liczba stanowi raptem 43 tys. osób.

Jaki zatem jest cel przedstawiania nieprawdziwych, zawyżonych danych? Po co wypuszcza się w eter taką nieprawdziwą informację, która przecież później krąży w obiegu. Ludzie są bowiem przekonani, że właśnie tylu muzułmanów jest już w Polsce. Tak powiedzieli przecież w poważnej stacji, której hasłem jest „Cała prawda całą dobę”.

A może chodzi o to, aby dzięki temu jednak rozpocząć wpuszczanie do Polski muzułmańskich imigrantów? W końcu za każdym razem można będzie podawać, że muzułmanów w Polsce „jest raptem 1%”, a więc nic złego się nie dzieje, nie ma żadnego niebezpieczeństwa, jest bowiem tyle samo co było. Z drugiej strony, czy np. przyjęcie 7 tys. muzułmańskich imigrantów stanowi jakiś problem skoro już w Polsce jest 380 tys. muzułmanów i nie było żadnych aktów terroru? Tak właśnie działa propaganda, tak się urabia i osłabia czujność na zagrożenia. Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ