Wiemy kto dokonał zamachu! Wg Wyborczej była to ciężarówka a nie ISLAMSKI TERRORYSTA!

6
55738

Zamachowiec wjechał ciężarówką w tłum ludzi. Zginęło co najmniej 80 osób. Wiele jest w stanie krytycznym w szpitalach. W Internecie pojawiła się cała masa nagrań przedstawiających makabryczny widok pomordowanych ludzi. 

Zamachowcem, który podczas obchodów Dnia Bastylii w Nicei na południu Francji wjechał w tłum ludzi był 31-letni mężczyzna, obywatel Francji, urodzony w Tunezji – poinformowała w piątek policja. Mężczyzna był znany służbom bezpieczeństwa.

Ciekawe czy europejskie media nadal będą pisać o „zamachowcu” czy może użyją wreszcie właściwego terminu „islamski terrorysta”. Prawda jest taka, że Angela Merkel, Martin Schulz, Papież Franciszek i inni lewicowi politycy otwarci na przyjmowanie imigrantów do Europy, są odpowiedzialni za kolejną masakrę europejskiej ludności.

Kolejny zamach, w którym islamista z zimną krwią morduje dziesiątki ludzi, w tym kobiety i dzieci a media nadal nie widzą połączenia „terroryzmu” i „islamu”. Ciekawe co tym razem wymyślą szwadrony lewackich mediów aby nie powiązać mordów z wyznaniem? Zamachowiec za dużo grał w gry komputerowe? Prawda jest taka, że „nie wszyscy muzułmanie to terroryści, ale wszyscy terroryści są muzułmanami”… 

Gazeta Wyborcza przeszła samą siebie! „Ciężarówka rozjeżdżała ludzi”… zatem to pewnie Transformers a nie islamista próbujący wymordować niewiernych. Tuż po zamachach warto zwracać uwagę jak media nazywają terrorystę i jak na siłę próbują uniknąć słów „islam”, „muzułmanin”, „religia”, „dżihad” – żałosne!

Radykałowie islamscy od dawna zapowiadają, że zniszczą Europę nie w otwartej wojnie a poprzez demografię i zamachy, które spowodują paraliż strachu wśród rdzennych mieszkańców Europy. To już się dzieje, w niemieckich, szwedzkich czy brytyjskich szkołach są klasy, w których większość stanowią dzieci islamistów…

UWAGA. WIDEO dla +18! DRASTYCZNE:

Trafny komentarz:

Komentarze:

komentarzy