WikiLeaks potwierdza, że Hillary sprzedawała broń dla ISIS!

1
64756

Julian Assange, założyciel WikiLeaks, to bardzo kontrowersyjna postać, ale nie ma wątpliwości, że ujawnione przez niego maile Hillary Clinton, rozsyłane do członków Partii Demokratycznej, są autentyczne. Teraz ogłoszono, że Hillary Clinton i jej Departament Stanu aktywnie uzbrajali islamskich dżihadystów w Syrii (ISIS).

Clinton wielokrotnie zaprzeczała tym zarzutom. Wikileaks ma zamiar udowodnić jednak, że kandydatka Demokratów zasługuje na więzienie.

W drugiej kadencji Obamy sekretarz stanu Hillary Clinton zezwoliła na dostawę amerykańskiej broni do Kataru, a więc do kraju, objętego kuratelą Bractwa Muzułmańskiego i przyjaznego dla libijskich rebeliantów (celem było obalenie libijskiego rządu Kadafiego, a następnie finansowanie Al Kaidy w Syrii z myślą o usunięciu Assada).

Clinton odegrała główną rolę w organizowaniu tzw. Przyjaciół Syrii, aby CIA mogła przeprowadzić powstanie dla zmiany reżimu w tym kraju. Hillary Clinton pod przysięgą powiedziała, że nie wiedziała o transportach broni podczas publicznych zeznań na początku 2013 roku po ataku terrorystycznym w Bengazi.

W wywiadzie dla Democracy Now, Julian Assange z WikiLeaks stwierdził, że 1700 maili Hillary Clinton w większości dotyczy Libii i Syrii oraz bezpośrednich kontaktów z Al-Kaidą i ISIS. Wydaje się, że Hillary Clinton popełniła krzywoprzysięstwo, podobnie jak jej mąż, który został przyłapany na kłamstwie, będąc prezydentem Stanów Zjednoczonych.

https://www.youtube.com/watch?v=ZGtlS0mZLBw

Za: zmianynaziemi.pl

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here