Włochy doświadczają kolejnej fali islamistów – wkrótce może dojść do destabilizacji kraju

1
18921

Unia Europejska wciąż pozostaje bierna wobec masowej migracji do Europy przez Morze Śródziemne. Tzw. uchodźcy z Afryki wybierają drogę morską aby dotrzeć do Włoch, które w zasadzie niczym już nie różnią się od Grecji. Potrzebne jest natychmiastowe działanie, ponieważ na morzu ginie rekordowa liczba ludzi a Włochy wkrótce mogą zostać odizolowane od reszty kontynentu.

Podczas gdy Unia Europejska skupia się obecnie na Grecji i Turcji, uchodźcy masowo przybywają niewielkimi łódkami z Afryki. W tym roku już ponad 200 tysięcy ludzi pokonało Morze Śródziemne i jest to ponad dwa razy większa liczba niż w pierwszym półroczu 2015 roku. Włochy przyjęły do siebie jak dotąd ponad 46 tysięcy migrantów – takie statystyki podaje Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji.

ZOBACZ: Obłapiali ofiary i dotykali w intymne miejsca – islamscy imigranci na koncercie w Niemczech!

Islamiści ryzykują życiem aby dotrzeć do Europy. W ciągu ostatniego tygodnia co najmniej tysiąc osób utonęło lub zostało uznanych za zaginionych. W pierwszym półroczu bieżącego roku zginęło już ponad 2500 ludzi. To bardzo dużo gdy weźmiemy pod uwagę, że w tym samym okresie w 2015 roku życie straciło około 1855 osób, a w 2014 roku tylko 57.

Wkrótce sytuacja może wyjść spod kontroli. Sąsiadująca w Włochami Austria jest bardzo niezadowolona z obecnej sytuacji i zapowiedziała że może zamknąć główne przejście graniczne. Oświadczenie to natychmiast skomentowały władze Szwajcarii i stwierdziły, że nie pozostaną bierne i również odizolują się od Włoch a na granicy rozmieszczą czołgi. Unia Europejska zdecydowanie powinna zainteresować się sytuacją na południu ponieważ liczba uchodźców stale rośnie i wkrótce mogą pokazać swoje prawdziwe oblicze, gdy trasa do Niemiec zostanie dla nich zamknięta.

Za: zmianynaziemi.pl

ZOBACZ: Państwo Islamskie planuje falę zamachów. Francja jest „oczywistym celem”!

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here