Udostępniliśmy zupełnie nową metodę przekazywania wsparcia. Pozwala ona wspierać nas za pomocą jednego kliknięcia w przycisk podobny do przycisku Facebook „lubię to”.

Poniżej prezentujemy zasadę działania przycisku „Wspieram”. Pozwala on na błyskawiczne wspieranie swoich ulubionych blogerów i portali internetowych niewielkimi kwotami pieniędzy.

Przycisk „Wspieram” jest udostępniany przez serwis BigUp. BigUp łączy twórców i ich fanów udostępniając im narzędzia, pozwalające na ekspresowe przekazywanie małych kwot pieniędzy. Aby móc wspierać serwis prawicowyinternet.pl oraz inne serwisy patriotyczne, które umieściły przycisk „Wspieram” najpierw załóż konto w serwisie BigUp.

Po przejściu procesu rejestracji i zalogowaniu się, wpłać pierwsze środki na konto BigUp. W panelu użytkownika wystarczy kliknąć przycisk „Doładuj konto”.

Zrzut ekranu z 2016-05-04 22-04-49

Po wpłaceniu środków na konto BigUp, możesz zacząć wspierać ulubionych twórców za pomocą jednego kliknięcia.

Pojedyncze kliknięcie przycisku „Wspieram” powoduje natychmiastowe przekazanie 20 groszy na rzecz serwisu. Po przekazaniu wsparcia wyświetlona zostanie wiadomość, tak jak na zdjęciu poniżej.

sent-donation-example

Jeśli chcesz przekazać większą kwotę, kliknij przycisk „Wspieram” prawym przyciskiem myszy i wybierz interesującą Cię opcję, a następnie kliknij „Wyślij”

Zrzut ekranu z 2016-05-18 21-33-07

To wszystko. Już dziś zacznij wspierać prawicowyinternet.pl i inne strony patriotyczne. Przycisk umieszczony jest po prawej stronie każdego wpisu.

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here