Złotówy w obronie koryta! Taksówkarz rzucił się z łapami na kierowcę Ubera! [WIDEO]

1
1115

Jak widać nie tylko w naszym kraju spotkaliśmy się z sytuacjami, w których kierowcy taksówek fizycznie napadają na kierowców Ubera. Jako konsument uważam, że Uber (czy inne, podobne aplikacje – najlepiej polskie) to znakomity pomysł i przyszłość przewozów osobowych. 

W kontekście Ubera przytoczę zdanie JKM, z którym się zgadzam: „Ludzie chcą mieć wybór. Mogą jechać Uberem, mogą jechać taksówką. Argumentacja rządu jest taka, że Uber jest niepewny, nie wiadomo, kim jest kierowca. To jest mój problem, czy ryzykuję, jazdę z kimś obcym, ale przecież wiem, kim on jest – ponieważ jest zarejestrowany w Uberze, ma swój numer, widzimy jego wizerunek i możemy wystawić ocenę, wszystko dokładnie wiem, ale powiedzmy, że rząd nie ma zaufania do niczego, co nie przeszło przez rząd. To jest moja sprawa, czy wybiorę taksówkę (…) czy jadę Uberem (…).

Nagranie prawdopodobnie z Florianopolis, Brazylia. Miasto w południowej Brazylii, stolica stanu Santa Catarina. Miasto położone jest na wyspach zamieszkanych przez 406 564 osób

Partia Wolność w obronie Ubera. „To jest moja sprawa, czy wybiorę taksówkę czy jadę Uberem!”

Komentarze:

komentarzy