Zobacz jak wygląda propaganda Korei Północnej. „Ostatnia szansa” czyli atak nuklearny na Waszyngton!

0
908

Korea Północna udostępniła w internecie krótki film zatytułowany „Ostatnia Szansa”. Stany Zjednoczone otrzymały ostrzeżenie, że jeśli będą próbowały dokonać inwazji do Waszyngton zostanie zniszczony bronią nuklearną.

Film propagandowy zaczyna się od wystrzelenia rakiety balistycznej, uzbrojonej w ładunek jądrowy. Potem przedstawiane są najważniejsze wydarzenia z historii z udziałem Korei Północnej i Stanów Zjednoczonych, między innymi Wojna Koreańska i pierwszy kryzys związany z północnokoreańskim programem nuklearnym.

Na końcu pocisk balistyczny spada na Waszyngton, niszcząc całe miasto, i pojawia się ostrzeżenie, że jeśli imperialiści wkroczą do Korei Północnej to USA zostanie zaatakowane bronią jądrową.

Groźby tego typu pojawiały się w przeszłości wielokrotnie, lecz teraz sytuacja jest napięta bardziej niż kiedykolwiek. Stany Zjednoczone i Korea Południowa symulują wojnę z reżimem Kim Dzong Una, który odpowiedział organizując podobne manewry. Ostatnio Korea Północna symulowała atak na Błękitny Dom, siedzibę południowokoreańskiego prezydenta.

Autorstwo: John Moll
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here