Zofia Pilecka, córka Rotmistrza Pileckiego o Andrzeju Dudzie

0
897

Poparcie Zofii Pileckiego dla Andrzeja Dudy oraz Podziękowania za wsparcie dla Pani Zofii Pileckiej, córki rtm. Witolda Pileckiego.
Dziękuję ze wzruszeniem pani Zofii Pileckiej. Za te słowa, dla mnie niezwykłe. Pani Zofio, Pani ojciec był jednym z największych bohaterów narodowych w ponad tysiącletniej historii naszego kraju. Nie ma do dzisiaj o Nim żadnego filmu, mimo, że gdyby był obywatelem Stanów Zjednoczonych i gdyby dla tamtego kraju walczył dziesiątki filmów o Nim dawno by już powstało bo to było Takie Życie i Takie Bohaterstwo! Ale ja wierzę w to, że właśnie dokonamy zmiany i naprawy Polski i że taki film niedługo się pojawi i że będzie promowany przez Polskie Państwo. Pokazujący Polaków jako bohaterów, pokazujący Polaków jako tych, którzy nie tylko o siebie walczyli ale walczyli także o innych. Dziękuję serdecznie Pani Zofio! To dla mnie największe wsparcie.
Cześć i chwała Bohaterom!!!
Cześć i chwała Bohaterom!!!

Kanał Andrzeja Dudy:
Kanał MójPrezydent: https://www.youtube.com/channel/UCBWRwIltgajxzrx-U5Hr9ZA

Komentarze:

komentarzy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPierwsze kroki prezydenta elekta Andrzeja Dudy
Następny artykułUkochany Kraj

Kochamy starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Zainteresowania: historia Polski, polityka, kino i nowe technologie.
Jeśli chcesz pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu „kontakt” w menu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here