Żołnierze Wyklęci – Polimaty

0
338

66 odcinek na kanale Polimaty – poświęcony został Żołnierzom Wyklętym i chociaż nie darzę sympatią „YouTube’ra”, który ów kanał prowadzi to muszę przyznać, że ten odcinek mu się udał! Gratulacje!
Dziś Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. I chociaż nie wszyscy byli kryształowego charakteru to pamiętajmy o tych, którzy nie zgodzili się na komunistyczną okupację. I często przypłacili to życiem. Podobało Ci się? Udostępnij odcinek znajomym i pomóż zachować pamięć o Wyklętych!

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=NAN3FE_lefA&list=UUCRXm_ENFXkMl7_iwERqlrQ&index=1&spfreload=10[/youtube]

No cóż, idźcie tą drogą Polimaty :)

Żołnierze Wyklęci Polimaty
Żołnierze Wyklęci Polimaty
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMarsz Oddziału Zapory w wykonaniu kombatanta
Następny artykułAPEL DO WŁADZ – Państwowy Pogrzeb Dla „Inki”!
Dariusz Matecki. Urodziłem się i mieszkam w Szczecinie. Kocham starą, zapomnianą, polską muzykę zaangażowaną politycznie. Z tej pasji zrodziła się idea stworzenia strony internetowej, którą dzisiaj możecie oglądać. Interesuję się historią Polski, polityką, kinem i nowymi technologiami. Stronę prowadzę w wolnych chwilach, jeśli chcesz mi pomóc czy opublikować swój artykuł zapraszam do działu "kontakt" w menu.