w

█■█ █ ▀█▀ Andrzej Duda MASAKRUJE Platformę Obywatelską!

Wypowiedź Andrzeja Dudy z dnia 12 lipca 2013 roku o Platformie Obywatelskiej, biurokracji i ogólnym zakłamaniu prowadzonej przez nich polityki w naszym kraju. Zapraszam na: https://prawicowyinternet.pl

Tekst:
Pani Marszałek! Wysoka Izbo! Prawo i Sprawiedliwość jest przeciwko przyjmowaniu uchwały w postaci zaproponowanej przez wnioskodawców reprezentowanych przez pana posła Szejnfelda. Uważamy, że jest to zakłamanie, i to podwójne. I mówiliśmy to w dyskusji. Wszyscy doskonale w Polsce wiedzą, że PO zajmuje się wszystkim, ale na pewno nie likwidowaniem w Polsce biurokracji. Zatrudnianie tysięcy waszych pociotków na stanowiskach w całej Polsce powoduje, że tę biurokrację musicie rozbudowywać, bo trzeba znaleźć dla nich jakieś zajęcie. I o tym doskonale każdy wie. W związku z tym próbujecie zbudować kolejną plastikową fasadę, którą będziecie przykrywali to, że tak naprawdę niszczycie administrację i rozwalacie państwo polskie, a nie budujecie cokolwiek. To jest pierwsza sprawa.

I druga sprawa. Jest to kwestia, którą podniósł bardzo celnie w tej dyskusji mój kolega klubowy pan poseł Zbigniew Kuźmiuk. Panie ministrze, czy przypadkiem nie chodzi o to, żeby wyeliminować określenie „ustawa deregulacyjna” czy „komisja deregulacyjna” z obrotu sejmowego po to, żeby zatrzeć pamięć o panu ministrze Gowinie?
Dlatego że ta deregulacja właśnie z nim się kojarzy i wszyscy generalnie uważaliście i podkreślaliście, że to jego sukces, a teraz eliminujecie go z Platformy. W związku z powyższym zaczynacie od wyeliminowania nazwy. Może niedługo będziecie go wymazywać ze zdjęć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0
DudaWystapieniawSejmie

Duda Nieznany – Wystąpienia Parlamentarne Andrzeja Dudy

Moja Polska Kibolska - Jarosław Wąsowicz

Moja Polska Kibolska – ks. Jarosław Wąsowicz