85polakowpopieradzialaniaPiSu
w

85% Polaków popiera działania PiSu i prezydenta Dudy!

Drodzy Państwo, moi szanowni czytelnicy, może jeszcze tego nie wiecie ale Wy również popieracie to co w ciągu kilku ostatnich tygodni robi Prawo i Sprawiedliwość. Nie zgadzacie się z tym stwierdzeniem? Zapraszam do przeczytania całego artykułu i obejrzenia wszystkich filmów a spróbuję Was przekonać, że mam rację.

Media i politycy Platformy Obywatelskiej (Nowoczesną również do nich zaliczam, bo nie oszukujmy się – jest to twór wymyślony przez szefostwo PO) podniosły wielkie larum. Okrzyki i nagłówki w stylu: „to wprowadzanie nowego stanu wojennego”, „to zamach na demokrację” to nie tylko ogromne nadużycia ale również zwykłe, proste kłamstwa. Jedyny zamach jaki politycy Prawa i Sprawiedliwości przeprowadzają to zamach na dotychczasowy system ukuty po „okrągłym stole” a później po „nocnej zmianie”. To zamach na system, w którym od 26 lat nieliczni uwłaszczyli się na majątku państwa, wyprzedając polski przemysł, a inni żyli w nędzy, na skraju ubóstwa, tłamszeni antyludzkim prawem. To wreszcie zamach na system fałszywych autorytetów kreowanych przez media będące w niemieckich rękach. Obalając ten system, pierwszy raz od przeszło 70 lat będziemy mogli realizować nasze interesy, a nie interesy obcych mocarstw. Będziemy mogli realizować to niezwykle ważne hasło Marszu Niepodległości: „Polska dla Polaków. Polacy dla Polski”. Jesteśmy u siebie i nie musimy oglądać się na to co mówią o nas w Niemczech czy we Francji.

Nowoczesna na straży okrągłostołowych wartości III

Ludzie mogą dziś czuć się zdezorientowani, po ośmiu latach rządów Platformy Obywatelskiej praktycznie żaden z jej punktów programowych z 2007 roku nie został zrealizowany. Ludzie przyzwyczaili się, że „polityk to oszust”, obiecujący gruszki na wierzbie dlatego dzisiaj nie wierzą w to co się dzieje. Partia, która wygrała wybory już po trzech tygodniach zaczęła ostro prace nad wprowadzeniem w życie swoich przedwyborczych postulatów. Prezydent wybrany przed kilkoma miesiącami, zamiast wchodzić na krzesła i gubić żyrandole, konsekwentnie prowadzi polską politykę zagraniczną i zgłasza projekty ustaw, które obiecywał przed wyborami. Chiny nazywają nas swoim głównym europejskim partnerem a Andrzeja Dudę witają z większą pompą niż Angelę Merkel. Szok, no nie? Przejdźmy jednak do konkretów.

Odbicie Polski z rąk Platformy Obywatelskiej i PSL

Jak możesz się dowiedzieć na tej stronie internetowej, popieram ugrupowania Kukiz’15, KORWiN, Ruch Narodowy, Prawo i Sprawiedliwość. W ostatnich wyborach zagłosowałem jednak na PiS, po to aby mieli samodzielną większość. Udało się. Głównym punktem ich programu miało być usunięcie patologii z życia publicznego. Jako patologię uznaję cały układ, który uczestniczył w „Nocnej Zmianie” czyli postkomunistów, środowisko PO i PSL. Jako wyborca PiSu domagam się usunięcia wszystkich działaczy tych partii z państwowych instytucji. Trybunał Konstytucyjny, w którym dotychczas zasiadało 14 sędziów wybranych przez PO jest pierwszym punktem, od którego ma się rozpocząć marsz po Polskę. Fakt, że np. Prezesem NBP jest komunista rodem z PRL, mający czelność decydować kto ma być ministrem finansów, jest skandaliczne. Liczę tylko, że w ciągu tych kilkunastu lat Prawo i Sprawiedliwość ukuło kadry patriotów, które będą odpowiednie do zajmowania tych stanowisk, że wierność partii nie będzie jedynym wyznacznikiem przy zatrudnianiu np. do rad nadzorczych państwowych spółek.
Jeśli w ostatnich wyborach glosowałeś na jedną z antysystemowych partii to czyż nie chciałeś aby odsunąć PO PSL od władzy?

NocnaZmiana

Grzegorz Braun o sędziach Trybunału Konstytucyjnego

Reforma edukacji – likwidacja gimnazjów i obowiązek szkolny dla 6-latków

Janusz Korwin-Mikke bardzo często powtarzał w swoich wypowiedziach, że jedną z przyczyn niskiej rozrodczości Polaków jest coraz większe zawłaszczanie dzieci przez państwo. To co w tej materii zrobiła Platforma Obywatelska w ciągu ostatnich ośmiu lat jest skandaliczne.
Odebranie rodzicom możliwości decydowania w jakim wieku ich dziecko pójdzie do szkoły. Dosłowne olanie milionów podpisów polskich obywateli w kwestii referendum w tej sprawie.
✓ Odbieranie dzieci rodzicom w sytuacji kiedy urzędnik państwowy stwierdzi, że dziecko nie ma odpowiednich warunków bytowych. Decyzje uznaniowe, które w praktyce przejawiały się tym, że z powodu biedy dzieci były odbierane rodzicom i przekazywane do ośrodków adopcyjnych.
Zmuszanie rodziców do obowiązkowych szczepień swoich dzieci. Ustawa, którą niestety podpisał prezydent Duda stanowi, że w przypadku niezaszczepienia dziecka, rodzicom grożą srogie kary finansowe.
✓ Zakaz stosowania nawet umiarkowanych kar cielesnych prowadzący do wychowania pokolenia młodych Polaków wychowanych „bezstresowo”…

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło zmiany w tym zakresie. Liczę, że chociaż częściowo władza rodzicielska powróci do rodziców i nie będzie zawłaszczana przez Państwo. W kwestiach związanych z polityką prorodzinną, PiS przystąpił również do wdrożenia swojego słynnego programu 500 złotych na dziecko – jestem temu zdecydowanie przeciwny i uważam, że skorzystają na tym głównie patologiczne rodziny a pieniądze wrócą do państwa w postaci akcyzy. Będzie to również pierwszy krok zachęcający rodziny imigrantów do osiedlania się w Polsce i życia na nasz koszt. Zamiast rozdawać pieniądze, powinni mniej zabierać – im więcej masz dzieci, tym płacisz niższe podatki albo fundować dzieciom wyprawki do szkoły.

Polecam posłuchać kilkunastominutowej przemowy nowej minister edukacji, p. Anny Zalewskiej na temat planowanych zmian.

Anna Zalewska (MEN) ŚWIETNA przemowa na temat zmian w systemie edukacji

Zwiększenie kwoty wolnej od podatku

Niedawno popularne w mediach społecznościowych były memy pokazujące, że w tzw. „krajach trzeciego świata” kwota wolna od podatku jest znacznie wyższa niż w Polsce. Prezydent Andrzej Duda skierował do Sejmu m.in. projekt przewidujący podniesienie do 8 tysięcy zł z 3089 zł kwoty wolnej od podatku. Wskazano, że w obowiązującym stanie prawnym kwota wolna od podatku jest niedostosowana do realiów społeczno-gospodarczych. Oczywiście najlepiej aby całkowicie znieść podatek dochodowy i zdecydowanie uprościć prawo podatkowe ale pierwszy, mały krok w kierunku Polaków został poczyniony.
Oto uzasadnienie projektu, Anna Surówka-Pasek, sekretarz w Kancelarii Prezydenta:

Opodatkowanie milionowych odpraw w spółkach Skarbu Państwa

Informacje o tym, że po miesiącu urzędowania prezes państwowej spółki wziął np. 1,5 miliona złotych odprawy powodują nerwy u znacznej części naszego społeczeństwa. PiS zapowiadał walkę z tą patologią i pierwsze małe kroczki zostały również w tym zakresie podjęte. Wyjątkowo wysokie odprawy oraz odszkodowania dla prezesów spółek Skarbu Państwa będą opodatkowane 70-proc. stawką tak zakłada nowelizacja ustawy PIT uchwalona przez Sejm. Niech idą dalej i ograniczą również pensje w tych spółkach!

Oddajmy ponownie głos politykowi PiS, byłemu ministrowi skarbu, Wojchiechowi Jasińskiemu:

„Prezesi dużych spółek powinni godnie zarabiać. I zarabiają. Godne zarobki powinny być także w spółkach Skarbu Państwa. I są, chociaż czasem można dojść do wniosku, że są zanadto godne. Swój początek miało to w tym, co się działo z prywatyzacją. Naszym zdaniem w niektórych spółkach Skarbu Państwa udział Skarbu obniżono poniżej 50%, a głównym celem tego obniżenia było zapewnienie nadmiernie wysokich zarobków z uzasadnieniem, że to są w istocie spółki prywatne. Tego typu stanowisko, tego typu zarobki wykraczają poza pewną kontrolę właścicielską.”

Wojciech Jasiński (PiS) zarobki prezesów dużych spółek Skarbu Państwa są za wysokie!

Przywrócenie poprzedniego wieku emerytalnego

Jedna z podstawowych obietnic prezydenta Dudy oraz Prawa i Sprawiedliwości. Osobiście nie wierzę, że sam doczekam emerytury a nawet jeśli uda mi się do tego czasu dotrwać, to nie sądzę aby obecny system emerytalny przetrwał jeszcze prawie 40 lat. Ja dopiero zaczynam swoją karierę i wchodząc na rynek pracy mam świadomość, że tyle ile sobie odłożę na starość, za tyle będę żyć. Takiej możliwości nie miało pokolenie moich rodziców. Oni zostali wprost oszukani i złupieni. Nie dość, że znacząco podniesiono im wiek przejścia na emeryturę, to jeszcze skradziono ich pieniądze, które sobie na nią odkładali. Jeśli władze zachęcały do odkładania pieniędzy w OFE a później je zawłaszczyły, to na prosty rozum – jest to zwykłe złodziejstwo, a złodzieja trzeba ukarać.
Na dzień dzisiejszy prezydent Andrzej Duda skierował projekt zmian w systemie emerytalnym do Sejmu. Zakłada on przywrócenie wieku emerytalnego do 60 lat dla kobiet i 65 dla mężczyzn. Taki wiek obowiązywał do momentu wejścia w życie reformy zakładającej stopniowe wydłużanie go do 67 lat zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. To co najważniejsze w tym projekcie to przywrócenie wolności. Jeśli dana osoba, będzie miała chęć i zdrowie do dalszej pracy to będzie mogła pracować ile tylko będzie chciała ale nie każdy ma tak twardy organizm, wiele osób specjalnie czeka na emeryturę aby zająć się wnukami albo spokojnie spędzić ostatnie lata życia.

W nowym Sejmie, poza destruktywną opozycją jaką jest Nowoczesna.PO całe szczęście znaleźli się również przedstawicieli ugrupowania Kukiz’15. Podczas dotychczasowych 3 posiedzeń Sejmu dali się poznać jako merytoryczni fachowcy, wychodzący wprost z konkretnymi propozycjami. Jedną z takich propozycji jest wprowadzenie w Polsce emerytury obywatelskiej, zapraszam do posłuchania Roberta Winnickiego:

MOCNE wystąpienie Roberta Winnickiego (Kukiz’15) wprowadźmy system emerytury obywatelskiej!

Czego jeszcze oczekujemy?

Można wymieniać a wymieniać! Z całą pewnością czekam na decyzję wprost mówiącą o tym, że Polska nie będzie przyjmować islamskich imigrantów. Kolejna ważna sprawa: Polska powinna wydać oficjalne stanowisko w sprawie roszczeń żydowskich a polski prezydent na forum ONZ powinien przypomnieć o tym, że wszelkie długi zostały już spłacone. Wielkie nadzieje pokładam w Zbigniewie Ziobro, wspominałem już kiedyś, że to dzięki jego wystąpieniom w komisji śledczej, wybrałem prawo jako kierunek studiów. Trzeba przywrócić w Polsce elementarne poczucie sprawiedliwości, ukrócić bezkarność, od najmniejszych kradzieży po wielkie afery korupcyjne! Trzeba rozliczyć wszystkie afery rządów PO/PSL/SLD. Nawet jeśli pojawią się kolejne Blidy, to nie wolno się zatrzymywać – niech wszyscy, którzy dopuścili się rozgrabiania polskiego majątku, dopuścili się korupcji, niech sobie sami wymierzą sprawiedliwość idąc przykładem Barbary Blidy. Czekam na przejęcie mediów publicznych oraz wprowadzenie prawa, które doprowadzi do repolonizacji mediów. Sytuacja, w której 90% mediów w Polsce jest w niemieckich rękach jest parodią wolności.

wocjiechcejrowski

„Wierzę tylko w te sondaże, które sam sfałszuję”

Tytuł artykułu miał przyciągnąć Twoją uwagę, jeśli dzięki temu go przeczytałeś, to spełnił swój cel. Jeszcze lepiej jeśli sama treść artykułu skłoniła Cię do refleksji nad tym, że reżimowe media nie podają nawet podstawowych faktów o tym, że PiS zaczyna wypełniać swoje obietnice wyborcze. Dane liczbowe z tytułu: 85% są oczywiście wymyślone, nie robiłem żadnych ankiet ale ja w przeciwieństwie do „oficjalnych” sondażowni piszę o tym wprost. Niedawno jeden z największych portali informacyjnych podał jako główny news, że „Nowoczesna dogania Prawo i Sprawiedliwość w sondażach”. Z jednej strony od razu się zaśmiałem a z drugiej potwierdziło to tylko moje zdanie, że wszelkie sondaże nie mają racji bytu a są jedynie manipulacją polityczną. Nie znam ani jednej osoby, która popiera partię Petru, wszyscy moi znajomy wyśmiewają „elokwencję” posłanek, które np. składają wniosek formalny do przerwy

Skąd pomysł, że aż tylu Polaków popiera działania PiSu? Wystarczy zobaczyć ile osób przychodzi na wiece „w obronie demokracji” organizowane przez Nowoczesną.PO – garstka. Bardzo spodobała mi się niedawna deklaracja Mariana Kowalskiego, jednego z liderów środowiska narodowego w Polsce. Jak wszyscy wiemy narodowcy i Prawo i Sprawiedliwość nie żyją w szczególnej przyjaźni… ale p. Marian stwierdził, że jeśli Petru chce zorganizować majdan w Warszawie to Narodowcy RP bardzo chętnie się nim zajmą… napisał również, że zmiany, które wprowadza PiS idą w dobrym kierunku. Wymieniłem tylko kilka realizowanych obietnic wyborczych, jest tego znacznie, znacznie więcej ale aby o tym słyszeć nie możecie oglądać reżimowych mediów. Polecam portale: http://niewygodne.info.pl/, http://wpolityce.pl/, http://niezalezna.pl/ ale również http://www.wykop.pl/ – gdzie ludzie sami decydują, które newsy zasługują na uwagę.

Sami sobie teraz odpowiedzcie czy popieracie działania PiSu, które zmierzają do odbicia Polski z rąk sitwy PO/PSL?

 

34 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Kolejny który nie dostrzega, że PiS i PO to jedno i to samo. Różnią się nazwą, a nie troską o przyszłość Polski. Po prostu na innych hasłach chcą się dorwać do koryta.
    I jak się jest przeciw PiS to nie koniecznie trzeba być za PO i spółką.

  2. Komedia czy prawicowy zaczyna w Polsce oznaczać idiotyczny? Tak kiepskiego intelektualnie tekstu i takiej cienkiej wazeliny propagandowej nie jest w stanę wymyślić nikt inteligentny. Ogarnijcie sie bo robicie z siebie pośmiewisko.

  3. Jak można było przewidzieć w komentarzach jeden bełkot zaKODowanych idiotów do których nic nigdy nie dotrze nie ma sie z kim merytorycznie pospierać

    • Lancelocie, masz 100%-ową rację. Zastanawiające co ta KODowska gawiedź szuka na prawicowych stronach… Chyba tylko okazji do bezmyślnego hejtu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Multi kulti atakuje Europę Jan Pietrzak felieton

Jacek Bartyzel – konserwatysta patrzy na Rewolucję Francuską