ABSURD! Ponad 7 tys. uchodźców pozywa Niemcy do sądu za opieszałość w przyznawaniu azylu!

0
33119

Liczba imigrantów skarżących rząd niemiecki ponad dwukrotnie od końca marca. W drugim kwartale tego roku, od kwietnia do czerwca, wpłynęło do sądów 7014 pozwów na opieszałość Federalnego Urzędu do spraw Migracji i Uchodźców (BAMF). Dwa tygodnie temu Frank-Jürgen Weise, szef urzędu powiedział, że państwo niemieckie oczekuje do 300.000 uchodźców w tym roku.

Liczba ta jest i tak znacznie niższa niż 1.1 mln migrantów, którzy przybyli do Niemiec w zeszłym roku w odpowiedzi na politykę otwartych drzwi Angeli Merkel.
W związku z tym pojawiają się głosy, by obniżyć wymagania procedur azylowych w celu złagodzenia presji na biura administracji.

W czerwcu brytyjski “Daily Express ujawnił prawdziwą skalę kryzysu migracyjnego w Niemczech, a zwłaszcza to że aż 80 procent azylantów podróżuje bez paszportów. W okresie od stycznia do kwietnia, z 114 255 azylantów oczekujących na przekroczenie granicy, około 91000 nie posiadało wymaganych dokumentów.

Od stycznia do marca tego roku niemieccy oficerowie straży granicznej wychwycili 1306 fałszywych dokumentów azylantów, z czego 145 było syryjskich uchodźców. W międzyczasie, w 2015 roku, policja federalna przejęła 4973 fałszywych dokumentów tożsamości. Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here