ALASKA2015

1
1265

Witam. Jest to mój debiut na YT więc walcie jak w bęben, może się zniechęcę;-)
Film ten jest efektem zaniepokojenia obecnym stanem naszej Ojczyzny, niszczonej i rozszarpywanej niczym kawał sukna przez wrogie sobie stronnictwa i koterie. Analogia do przedrozbiorowej I RP z XVIII w. nasuwa się sama. Dziś zamiast Prusaków i carycy Katarzyny mamy Merkel i Putina, królem Stasiem był Donald Tusk. Targowiczan i sprzedawczyków widzimy na co dzień w TV, w rządzie, sejmie i senacie. Działania PO z ostatnich miesięcy wskazują, że uwikłany w przekręty i afery “beton” może planować w Polsce zamach stanu i coś na wzór wspomnianej Targowicy (ustawa 1066, zmiany w ust. o Trybunale Konstytucyjnym) aby tylko uratować siebie i miliardowe interesy jakie po cichu planują zrobić kosztem wszystkich Polaków.
W filmie omawiam możliwe przyczyny wojny polsko-polskiej między PO i PiS, jaka od lat dewastuje życie publiczne w Polsce.
Dlaczego, po co i przez kogo Ojczyzna nasza jest krok po kroku demontowana i po kawałku wyprzedawana. Dlaczego miliony Polek i Polaków musiały wyemigrować z kraju? Wspomniane w filmie łupki zagadkowo zakończyły swój medialny żywot choć tak wiele sobie po nich obiecywano. Wydano wiele milionów – efekt jest minimalny. Dlaczego?
Postaram się przybliżyć Państwu jedną z możliwych odpowiedzi na to pytanie, gdyż w niej zawarte mogą być przyszłe losy całego państwa polskiego i nas wszystkich.
Omawiane w filmie linki :
artykuł o złożach – http://pressmix.eu/2015/05/06/polska-jest-najbogatszym-krajem-swiata-o-te-zloza-toczy-sie-iii-wojna-swiatowa/
polski policjant mówi jak jest https://www.youtube.com/watch?v=MlYFJe2k2IQ
jak napaść na państwo https://www.youtube.com/watch?v=lWIpFvGrNak
WAŻNA analiza profesora Bogusława Wolniewicza, którą znalazłem dzisiaj 07.06 http://gloria.tv/media/WWqabSpXrQ2
Na Youtube jest tu:

Cenna analiza profesora Witolda Kieżuna “Patologia transformacji” https://www.youtube.com/watch?v=GYKh8OJKrOc&feature=youtu.be (około 20min. filmu wspomina o Chevron i blokowaniu wydobycia w Polsce).

P.S. W filmie wspominam o swoim pochodzeniu, dla wyjaśnienia – jeden z moich dziadków był żołnierzem WP w kampanii wrześniowej, drugi przez całą wojnę walczył w szeregach Armii Krajowej. Na szczęście mogę być dumny z moich przodków, tak jak większość Polaków ze swoich.
Obudźmy w sobie tę dumę i godność.
Niech żyje Polska!

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

  1. filmik fajny – tylko dlaczego teraz ktoś odważył się pisać o podziałach ideologicznych rodaków? Dlaczego nie zrobił tego nim z kraju wyjechali młodzi,zdrowi – zdolni do obrony kraju.Oczywiście zjednoczenie jest piękne – szkoda jednak,że starców i dzieci.Wojsko praktycznie nie istnieje.Policja oraz pozostałe służby są likwidowane.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here