w

Apel młodych Rosjan do narodów Europy: WALCZCIE z ISLAMIZACJĄ! (WIDEO)

Młodzi Rosjanie apelują do Europejczyków, by ci chwycili za broń i walczyli z tymi, którzy próbują zniszczyć naszą cywilizację.
Świat musi się zjednoczyć w obliczu muzułmańskiego zagrożenia, musimy podjąć walkę! – nawołują. „Pokażmy im gdzie raki zimują” kończą młodzi Rosjanie.

OBEJRZYJ FILMY PRZECIWKO ISLAMIZACJI:

Jako Europejczyk w pełni zgadzam się z postulatami, które Ci młodzi Rosjanie głoszą i również chciałbym nawoływać Francuzów, Belgów, Niemców, Anglików czy Szwedów do tego aby walczyli o nasz kontynent i nie poddali się islamizacji bez walki ale jako Polak, z dużym dystansem spoglądam na Rosję, zawsze.
Nie ufam w ani jedno słowo rosyjskiego prezydenta i rosyjskich polityków, dla mnie zawsze patrzenie na Rosję musi się odbywać poprzez pryzmat Gruzji a wcześniej 17 września, Katynia, PRL i dziesiątek lat kłamstw. Jestem też przekonany, że Rosja brała czynny udział w tym, że dzisiaj nie ma z nami prezydenta Lecha Kaczyńskiego dlatego wszelkie sojusze Rosji z Francją czy z Niemcami są moim zdaniem dla Polaków groźne… no ale zapraszam do obejrzenia.

Napisy angielskie ale nawet znając podstawy da się zrozumieć przesłanie filmu:Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0
upadekmediowlewicka

Upadek mediów v.1 – obiektywizm TVP na przykładzie red. Lewickiej – Podpisz List Otwarty do TVP!

Dempsey feat Evtis Ojcze „Jan Paweł II”,”Bóg,Honor,Ojczyzna” prod.BZK