Młodzi Rosjanie apelują do Europejczyków, by ci chwycili za broń i walczyli z tymi, którzy próbują zniszczyć naszą cywilizację.
Świat musi się zjednoczyć w obliczu muzułmańskiego zagrożenia, musimy podjąć walkę! – nawołują. “Pokażmy im gdzie raki zimują” kończą młodzi Rosjanie.

OBEJRZYJ FILMY PRZECIWKO ISLAMIZACJI: https://www.youtube.com/playlist?list=PLpBgTSnFz5mn-vF4ebkz4YCqGWyrwcDiY

Jako Europejczyk w pełni zgadzam się z postulatami, które Ci młodzi Rosjanie głoszą i również chciałbym nawoływać Francuzów, Belgów, Niemców, Anglików czy Szwedów do tego aby walczyli o nasz kontynent i nie poddali się islamizacji bez walki ale jako Polak, z dużym dystansem spoglądam na Rosję, zawsze.
Nie ufam w ani jedno słowo rosyjskiego prezydenta i rosyjskich polityków, dla mnie zawsze patrzenie na Rosję musi się odbywać poprzez pryzmat Gruzji a wcześniej 17 września, Katynia, PRL i dziesiątek lat kłamstw. Jestem też przekonany, że Rosja brała czynny udział w tym, że dzisiaj nie ma z nami prezydenta Lecha Kaczyńskiego dlatego wszelkie sojusze Rosji z Francją czy z Niemcami są moim zdaniem dla Polaków groźne… no ale zapraszam do obejrzenia.

Napisy angielskie ale nawet znając podstawy da się zrozumieć przesłanie filmu:


Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here