Arminas, 15-letni litewski chłopiec zadźgany w Szwecji przez syryjskiego imigranta!

1
6541

Ilu Europejczyków musi jeszcze zginąć? Ile europejskich kobiet musi zostać zgwałconych? Ile obelg musi przyjąć Europa aby wreszcie lewaccy politycy zasiadający na wygodnych fotelach w Brukseli zrozumieli, że wpuszczanie do Europy islamskich imigrantów to samobójstwo dla naszej kultury, dla naszych zwyczajów i dla naszych wartości.

Najnowsze informacje ze Skandynawii: Arminas, 15-letni litewski chłopiec, zginął wczoraj z rąk 14-letniego syryjskiego “uchodźcy” w Szwecji. Został pchnięty nożem w serce w ramach zemsty za to, że kilka dni wcześniej stanął w obronie swojej koleżanki, którą zaczepiał napastnik. Inni chłopcy bali się cokolwiek zrobić aby nie narazić się na nazwanie “rasistą”… do tego doprowadziła liberalna edukacja, że młody chłopak boi się stanąć w obronie macanej dziewczyny aby nie urazić uczuć islamisty…

Spoczywaj w pokoju młody człowieku. Tyle mogłeś jeszcze w życiu przeżyć. Twoje życie zabrał człowiek, którego nie powinno tam być!

Jedna z największych szwedzkich gazet poinformowała o tym mordzie ale po tym jak redaktorzy dowiedzieli się, że mordercą jest islamski imigrant… news zniknął ze strony. Chore lewackie media i rządy doprowadzają do cenzury prasy i Facebooka o czym możecie tutaj przeczytać: Podwójne standardy Facebooka. Krytyka islamu – NIE, obrażanie katolików – TAK

Za: http://imgur.com/X5WVg52
Za: http://imgur.com/X5WVg52

Źródła: http://www.thelocal.se/, http://www.hltv.org/

Nie umiem odpowiedzieć sobie na pytanie, jak bardzo można nienawidzić własnej nacji, jak wielkim głupcem można być aby pisać takie rzeczy jak lewak poniżej:
lewackalogika

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

  1. Manifestacje anty-islamskie organizowane przez Czechów:

    6 luty, 10 krajów, 14 miast, godz. 15:00

    Poprzyj demonstrację grupy: www ivcrn cz

    oraz na fej-zbuku ;) (zablokował ich stronę, musieli założyć nową)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here