Arminas, ofiara polityki multi-kulti
Arminas, ofiara polityki multi-kulti
w ,

Arminas, 15-letni litewski chłopiec zadźgany w Szwecji przez syryjskiego imigranta!

Ilu Europejczyków musi jeszcze zginąć? Ile europejskich kobiet musi zostać zgwałconych? Ile obelg musi przyjąć Europa aby wreszcie lewaccy politycy zasiadający na wygodnych fotelach w Brukseli zrozumieli, że wpuszczanie do Europy islamskich imigrantów to samobójstwo dla naszej kultury, dla naszych zwyczajów i dla naszych wartości.

Najnowsze informacje ze Skandynawii: Arminas, 15-letni litewski chłopiec, zginął wczoraj z rąk 14-letniego syryjskiego „uchodźcy” w Szwecji. Został pchnięty nożem w serce w ramach zemsty za to, że kilka dni wcześniej stanął w obronie swojej koleżanki, którą zaczepiał napastnik. Inni chłopcy bali się cokolwiek zrobić aby nie narazić się na nazwanie „rasistą”… do tego doprowadziła liberalna edukacja, że młody chłopak boi się stanąć w obronie macanej dziewczyny aby nie urazić uczuć islamisty…

Spoczywaj w pokoju młody człowieku. Tyle mogłeś jeszcze w życiu przeżyć. Twoje życie zabrał człowiek, którego nie powinno tam być!

Jedna z największych szwedzkich gazet poinformowała o tym mordzie ale po tym jak redaktorzy dowiedzieli się, że mordercą jest islamski imigrant… news zniknął ze strony. Chore lewackie media i rządy doprowadzają do cenzury prasy i Facebooka o czym możecie tutaj przeczytać: Podwójne standardy Facebooka. Krytyka islamu – NIE, obrażanie katolików – TAK

Za: http://imgur.com/X5WVg52
Za: http://imgur.com/X5WVg52

https://www.youtube.com/watch?v=crmTTme34Dw

Źródła: http://www.thelocal.se/, http://www.hltv.org/

Nie umiem odpowiedzieć sobie na pytanie, jak bardzo można nienawidzić własnej nacji, jak wielkim głupcem można być aby pisać takie rzeczy jak lewak poniżej:
lewackalogika

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0
Targowica, postkomuna

Zniszczyli zaufanie do sądów, trybunałów, państwa. Dzisiaj krzyczą, że łamana jest demokracja!

Musimy uszczelnić granicę z Ukrainą! Kolejna fala imigrantów przejdzie przez Polskę!