w

Bandera i Szuchewycz na Sądzie Ostatecznym sądzą katów narodu ukraińskiego np. Józefa Piłsudskiego…

Tak skomentował ten obraz dziennikarz Tomasz Maciejczuk: „W czeluściach ukraińskiej części internetu można znaleźć różne cuda niewidy. Prezentuję obraz Sądu Bożego, w którym Stepan Bandera i Roman Szuchewycz sądzą katów narodu ukraińskiego: Czyngis-chana, Piotra I, Katarzynę Wielką, Lenina, Stalina, Berię Hitlera i… Piłsudskiego.”

„Najwyraźniej chrześcijańscy banderowcy wierzą, że osoby odpowiedzialne za mordowanie dziesiątków tysięcy kobiet, dzieci i osób starszych, mogą trafić do nieba. Ciekawe, prawda?” – skomentował dalej Maciejczuk.

Nie do końca wiadomo dlaczego na obrazie w tym zestawie znalazł się Adolf Hitler. W końcu to właśnie pod rządami III Rzeszy powstał batalion Nachtigall, w którym Roman Szuchewycz był z-cą dowódcy i który to batalion wsławił się m.in takimi „bohaterskimi” akcjami jak pogrom Żydów we Lwowie. Zresztą to nie jeden z bohaterskich wyczynów Szuchewycza. Ta gnida bowiem jest odpowiedzialna za ludobójstwo jakiego dopuściło się OUN-UPA na cywilnej ludności, której jedynym przewinieniem było to, że byli Polakami!

Natomiast Bandera to zwykły terrorysta, który m.in. zorganizował zamach na polskiego ministra spraw wewnętrznych za co został skazany w 1936 roku na karę śmierci, zamienioną na karę dożywotniego więzienia. Dzięki temu, że wybuchła II wojna światowa ten bandzior mógł się nie tylko cieszyć wolnością, ale dalej mógł organizować ludobójczą organizację OUN-UPA.

Na koniec swojego postu na Facebooku Maciejczuyk skomentował ten fragment obrazu na którym widać jak Józef Piłsudski wygina niebiańskie kraty: „PS: Wygląda na to, że dziadek Piłsudski zaraz wyrwie kraty i spuści manto liderom OUN i UPA” Za: dzienniknarodowy.pl

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Ukraina: Jutro na Wołyniu zaczyna się festiwal „Bandersztat”

Agresywni uchodźcy zdemolowali dortmundzki urząd! Ubogacenie kulturowe? [WIDEO]