Bojkot produktów z Rosji - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 7 lipca, 2020

Bojkot produktów z Rosji

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Rosja od wieków pozostaje w kręgu tzw. “Imperium Zła” i nie jest epitet nadany przez “prawicowego oszołoma” – prowadzącego ten kanał a przez zachodnich historyków. Dla władców Rosji zabójstwo kilkudziesięciu tysięcy ludzi bądź wymordowania i przesiedlenie całego narodu to nic wielkiego. Naród rosyjski od dawna składa się z bogatych partyjnych działaczy i wielkiej, niedojadającej biedoty, która gotowa jest uwierzyć w każde słowo ich przywódcy – Putina. W sytuacji kiedy kolejny raz Rosja zachowuje się agresywnie wobec niezależnego państwa, a kolejny rosyjski polityk nazywa Polskę “ŚMIETNIKIEM EUROPY” – nie możemy pozostać bierni, jako zwykli ludzie nie możemy zrobić wiele, nie obalimy Putina ale możemy chociaż w naszym, małym stopniu przyczynić się do osłabienia rosyjskiej gospodarki poprzez nie kupowanie rosyjskich produktów w naszych sklepach oraz poprzez nie tankowanie na rosyjskich stacjach paliw. Na filmiku pokazane są produkty z których sprzedaży pieniądze wędrują wprost do Moskwy.

muz. Leszek Czajkowski – Spojrzenie na Wschód

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,831FaniLubię
18,077ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy