Brawo! Czarnoskóry zgwałcił Chinkę, Chińczycy odcięli mu penisa. Tak powinni kończyć gwałciciele!

2
180663

W kontekście dyskusji nad zaostrzeniem kar za przestępstwa seksualne (w tym gwałt) warto wspomnieć jak skończył pewien czarnoskóry mężczyzna w 2015 roku. W południowych Chinach, w mieście Kanton (ok. 18 mln mieszkańców) zgwałcił młodą chińską studentkę. W Europie albo nie spotkałaby go kara albo odsiedziałby rok czy dwa w więzieniu (na koszt europejskiej podatnika), w Chinach jak widać sprawiedliwość ma bardziej rzeczywisty wymiar.

Murzyński gwałciciel spotkał się z uzasadnionym gniewem tłumu, przez który został dopadnięty. Zdenerwowani Chińczycy za pomocą noża odjęli mu penisa.

Brutalne zdjęcia dla chętnych do obejrzenia tutaj: mudżyn bez penisa

Przypomnijmy obecnie przepisy polskiego Kodeksu Karnego:

Art. 197

§ 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

§ 2. Jeżeli sprawca, w sposób określony w § 1, doprowadza inną osobę do poddania się innej czynności seksualnej albo wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 3. Jeżeli sprawca dopuszcza się zgwałcenia:

1) wspólnie z inną osobą,

2) wobec małoletniego poniżej lat 15,

3) wobec wstępnego, zstępnego, przysposobionego, przysposabiającego, brata lub siostry, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

§ 4. Jeśli sprawca czynu określonego w § 1-3 działa ze szczególnym okrucieństwem, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5.

Uważam, że zdecydowanie lepszą (i ODSTRASZAJĄCĄ) karą jest pozbawienie gwałciciela narzędzia gwałtu. 

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here