Burmistrz Wenecji: strzelać do każdego, kto krzyknie Allahu Akbar!

3
21932

,,Chcą iść do Allaha – my ich do niego wyślemy!” – mówi burmistrz Wenecji Luigi Brugnaro i instruuje policje, aby strzelała do każdego, kto krzyknie ,,Allahu Akbar!”.

Powodem decyzji Brugnaro był zamach terrorystyczny w Barcelonie, do którego doszło w zeszłym tygodniu, a w którym zginęło 14 osób i 130 zostało rannych. Burmistrz Wenecji zapewnia, że jego miasto jest o wiele bezpieczniejsze. W Wenecji bowiem każdy, kto krzyknie ,,Allahu Akbar” zostanie zastrzelony.

ZOBACZ: Patryk Jaki: “Należy całkowicie odrzucić poprawność polityczną” – Zgadzasz się z wiceministrem sprawiedliwości?

Patryk Jaki: „Należy całkowicie odrzucić poprawność polityczną!” Zgadzasz się z wiceministrem sprawiedliwości?

,,Jeśli ktoś wbiegnie na Plac św. Marka krzycząc ‘Allahu Akbar’ zastrzelimy go.” – mówi Luigi Brugnaro. Okrzyk ten jest łączony z zamachami terrorystycznymi i był używany w trakcie wielu ataków w Europie. Zdaniem świadków również w czasie najnowszego ataku nożownika na kobiety w Finlandii.

,,Chcą iść do Allaha, wiec wyślemy ich tam zanim zdążą narobić szkód.” – wyjaśnia burmistrz Wenecji.

Za: narodowcy.net

Komentarze:

komentarzy

3 COMMENTS

  1. […] Policjantka powinna zastrzelić tego bandytę po samym zbliżeniu się na niebezpieczną odległość. Gdzie jest godność brytyjskiej policji? Gdzie jest szacunek do munduru? Przyzwalając na takie zachowania nie możemy się dziwić, że imigranci gwałcą rdzenne Europejki i czują się całkowicie bezkarni. Kilka dni temu burmistrz Wenecji powiedział wprost: strzelać do każdego, kto krzyknie Allahu Akbar! […]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here