Screen z YouTube
w

Były funkcjonariusz Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego został skazany za zbrodnię komunistyczną. Wyląduje w więzieniu!

W dniu 9 kwietnia Sąd Rejonowy w Dębicy II Wydział Karny uznał oskarżonego Mariana S. – byłego funkcjonariusza Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Rzeszowie, za winnego zbrodni komunistycznej.

Bezwzględna kara pozbawienia wolności

Prokurator Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Rzeszowie oskarżył go o to, że jesienią 1952 roku, dopuścił się zbrodni komunistycznej, będącej jednocześnie zbrodnią przeciwko ludzkości, polegającej na fizycznym i psychicznym znęcaniu się nad zatrzymanymi członkami organizacji niepodległościowej, poprzez prowadzenie wielokrotnych, długotrwałych przesłuchań o różnych porach dnia i nocy, ponadto wyzywanie słowami wulgarnymi i obraźliwymi, uderzanie w twarz, kopanie nogami, zmuszanie do wielogodzinnego stania pod ścianą i uderzanie w tym czasie po różnych częściach ciała.

Za ten czyn Sąd wymierzył oskarżonemu Marianowi S. karę łączną 2 lat i 3 miesięcy pozbawienia wolności.

Za: Prokuratura Krajowa

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Zostal skazany i co ? I dalej marian s ochrona panstwa polskiego trwa od 1945 roku mordercy ciagle nie maja twarzy ani nazwisk takie monstrum moze byc moim sasiadam i ja nic nie bede o tym wiedzial az pewnego dnia nie przyjdzie takiemu do glowy zamordowac kogos dla wprawy to jest panstwo prawa wolnosci demokracji?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

[WYWIAD] „Przyczyną śmierci naszej elity pod Smoleńskiem był wybuch samolotu” – stanowcze oświadczenie Antoniego Macierewicza!

[WIDEO] PO-wski szef CBA Paweł Wojtunik prowokuje Mariusza Kamińskiego. Nie spodziewał się takiego zaorania!