Cejrowski: Kaczyński głupio gada w kontekście aborcji! Feministki postulują aby kobieta mogła ROZSZARPAĆ dziecko we własnym łonie!

2
21466

Wojciech Cejrowski w rozmowie z Andrzejem Rudnikiem (na antenie Radia Koszalin) odpowiednio ocenił media, które pokazują panie organizujące “czarne protesty” a nie pisną nawet słowem o znacznie liczniejszych manifestacjach organizacji pro-life! 

Andrzej Rudnik: Widzi Pan, kobiety wygrały Panie Wojciechu

Wojciech Cejrowski: W jakim sensie wygrały?

AR: No w takim sensie, że ta demonstracja, jedna, druga, trzecia, piąta – bo to w różnych miejscach naszego kraju się odbywały te manifestacje – spowodowała, że politycy, a przede wszystkim jeden ważny polityk, zaczął inaczej patrzyć na sprawę, która wydawała się już przesądzona…

WC: Tak, no i Kaczyński głupio gada w tym kontekście! Otóż w sumie, na wszystkich tych manifestach, na czarnych marszach postulujących żeby kobieta mogła ROZSZARPAĆ dziecko we własnym łonie, na życzenie swoje. Tak, bo dziecko np. jest niepełnosprawne umysłowo to trzeba je zatruć porcją soli żrącej.

AR: No to co, ile osób uczestniczyło?

WC: W sumie 150 tysięcy kobiet. Natomiast, w Paryżu – ogromna 100-tysięczna manifestacja Francuzów w obronie rodziny, że ma być jeden ojciec-mężczyzna i jedna matka-kobieta, sprzeciw wobec małżeństw homoseksualnych, zamachów na rodzinę, matkom surogatkom, sprzeciw gender i aborcja. 100-tysięcy ludzi w Paryżu, w tym lewicowym świecie, za którym dążymy, bo przecież we Francji aborcja jest dozwolona. 100-tysięcy ludzi manifestuje. Na Jasnej Górze, 100-tysięcy ludzi na spotkaniu przebłagalnym, modlitwy przepraszające za grzechy narodu, między innymi za aborcję, za współpracę z komuną itd. i odprawiane egzorcyzmy. Więc 150-tysięcy czarnych parasolek ale na świecie są też białe parasolki. TVN z wielką ochotą pokazuje czarne marsze, natomiast nie zająknął się ani jednym słowem o tym, że w przyrodzie istnieją również białe marsze. Czyli to nie są informacje, tylko to jest manipulacja widzem…

Panowie komentują również sprawę przerwanych negocjacji ws. zakupu śmigłowców Caracal.

Wojciech Cejrowski: „Ukraińcy to gwałciciele i rzeźnicy!”

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here