Córka Czesława Niemena o KOD: spadkobiercy czerwonej zarazy wycierają sobie gębę hitem mojego ojca! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 25 maja, 2020

Córka Czesława Niemena o KOD: spadkobiercy czerwonej zarazy wycierają sobie gębę hitem mojego ojca!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Sobotnia manifestacja Komitetu Obrony Demokracji, Nowoczesnej, Platformy Obywatelskiej, SLD i PSL czyli innymi słowy postkomuny dobitnie pokazała jak owe organizacje traktują prawo. Po zespole Lombard: (KOD bezprawnie wykorzystał utwór „Przeżyj to sam” zespołu Lombard, zobacz odpowiedź zespołu!), okazało się również, że nielegalnie wykorzystano utwory Czesława Niemena i zespołu Ludola.

Córka Niemena, Natalia Niemen w ostrych słowach skomentowała wykorzystanie utworu “Dziwny jest ten świat” przez “potomków biologicznych, bądź duchowych komuchów”, stwierdziła, że spadkobiercy czerwonej zarazy, dzień przed 13stym grudnia wycierają sobie gębę jego hitem.

Tutaj cały post:

O KOD- dzie, WYKORZYSTANIU NIEMENA I 13 - STYM GRUDNIA. Z DEDYKACJĄ DLA TYCH, KTÓRZY ZAMIAST MYŚLEĆ SAMODZIELNIE, BEZMYŚ...

Posted by Natalia Niemen on 15 grudnia 2015Mogę to skomentować jedynie filmem, który wczoraj zmontowałem: “Nigdy jeszcze tak okrutnie nie chłostano grzbietów naszych batem kłamstwa i obłudy”


 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,244FaniLubię
17,846ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy