Crowdfundind – Polak Potrafi walczyć o prawdę historyczną

2
1839

Drodzy Państwo, w tym wpisie zachęcam Was do sypnięcia groszem na sprawę, która powinna być w pełni sponsorowana przez nasz rząd… na animację, w kilku językach odkłamującą historię Polski w wykonaniu Arkadiusza Olszewski. Film ten ma tytuł “Ludobójstwo” i ma trwać ponad 40 minut i będzie przedstawiać najbardziej dramatyczne z wydarzeń jakie dotknęły Naród Polski w okresie II wojny światowej – Rzeź Wołyńską, niemieckie obozy śmierci, Zbrodnię Katyńską i Wywózki na Syberię… w chwili obecnej jest przygotowany w około 25%. Minimalny koszt produkcji filmu jest niewielki, jest to 5500 zł. Wesprzyj projekt!

LudobojstwoAnimacja

Od lat trwa w najlepsze polityka historyczna przerzucająca winę za zbrodnie nazistowskie z Niemiec na Polskę. Kłamstwo powtórzone milion razy w wielu umysłach zmienia się w prawdę. Wzmianki o “polskich obozach śmierci” pojawiają się już nie tylko w zachodniej prasie, ale padają już też z ust takich ludzi jak Barrack Obama czy szef FBI James Comey. Polska kinematografia dolewa oliwy do ognia – produkując filmy takie jak “Pokłosie” czy “Ida”.

Jak można pomóc? Czy jest crowdfunding?

Crowdfunding to forma finansowania różnego rodzaju projektów przez społeczność internetową. Przedsięwzięcie jest współfinansowane poprzez dużą liczbę drobnych, jednorazowych wpłat dokonywanych przez osoby zainteresowane projektem. Można dokonywać wpłat od jednej złotówki, im więcej wpłacisz tym bardziej pomożesz ale również możesz otrzymać pewne gadżety związane z inicjatywą. W naszym przypadku np. przy płatności 10 zł otrzymamy 5 plakatów na pulpit o historii Polski, przy płatności 55 zł zostaniemy wymienieni w podziękowaniach na końcu filmu, otrzymamy dwa filmy na DVD oraz tapety na pulpit… idąc dalej, wpłacając 2500 zł możemy stać się sponsorami głównymi filmu i umieścić nasze logo na jego początku. Wszystkie opcje dostępne są tutaj: Wesprzyj projekt!

Ludobójstwo – dokumentalny film animowany

Warto zaznaczyć, że im więcej wpłacimy tym lepiej film zostanie zrobiony, zostanie przetłumaczony na więcej języków oraz autor będzie mógł wydać więcej na jego promocję. Zachęcam do wpłat! Weźmy sprawy w swoje ręce i pomóżmy zdolnemu artyście w pracy dla nas wszystkich! Trzeba dodać, że film będzie dostępny dla wszystkich za darmo na Youtube! w możliwie największej ilości wersji językowych.

Kim jest autor?

Arkadiusz Olszewski, urodził się w lipcu 1987 roku – jeste rysownikiem, grafikiem oraz producentem gier komputerowych i filmów animowanych. Od jakiegoś czasu skupia się przede wszystkim na pracach związanych z polską historią. Oprócz “Ludobójstwa” produkuję również krótki film animowany o Żołnierzach Wyklętych.
Kontakt z autorem: [email protected]

Oto jego poprzedni film animowany o historii Polski “Bitwa pod Połonką”:

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here