“Czarny kut*s jest drogi!” tak islamski imigrant skomentował gwałt na 12 letniej Szwedce.

7
63393

Szwecja. 18-letni imigrant o imieniu Muhamed został skazany na 180 godzin prac społecznych po tym jak brutalnie zgwałcił dwunastoletnią dziewczynkę. Całe zajście skomentował słowami: “black dick is expensive” czyli “czarny kut*s jest drogi!”. Po tragedii gwałtu, dziewczynka była napastowana i zastraszana przez przyjaciół zwyrodnialca. 

Ida, która dopiero co skończyła dwunasty rok życia została zwabiona przez 18-letniego Somalijczyka do jego mieszkania w Sundsvall (miasto portowe w północno-środkowej Szwecji). Od razu po wejściu zdarł z niej ubranie, zgwałcił ją i bił pięściami po twarzy. Ubogacanie kulturowe szwedzkich dzieci na całego!

ZOBACZ: 8 letnia szwedzka dziewczynka skarży się na molestowanie przez imigrantów! Zobacz WIDEO!

Koszmar dziewczynki nie skończył się po zrujnowaniu jej życia przez przybysza z Afryki. Muhamed został skazany na 180 godzin prac społecznych czyli około 22 dni! Nie został deportowany. Nie siedzi w więzieniu. Nie spotkał się z samosądem Szwedów. Jego rodzina do dzisiaj zastrasza dziewczynkę. Cała jej rodzina żyje w strachu. Bracia Somalijczyka oraz jego przyjaciele śledzą dziewczynkę, atakują, biją, opluwają. To wszystko w europejskim państwie, które utrzymuje murzyńską dzicz za podatki Szwedów. Policja boi się interweniować, szwedzkie państwo przestało bronić swoich obywateli. Gdybym był ojcem tego dziecka nie zważałbym na prawo i to że resztę życia spędzę w więzieniu…

Źródło: www.friatider.se – tłumaczenie na angielski: www.reddit.com – informacje o gwałcie: dailycaller.com

ZOBACZ: Szwecja. 12-latek brutalnie zgwałcony przez dwóch islamistów. Nagrali to!

Komentarze:

komentarzy

7 COMMENTS

  1. Prace spoleczne? :/ Zamiast kazac mu biegac z miotla po ulicy powinni wsadzic mu ja w dupe a kut… Przekrecic przez maszynke do miesa.

  2. Podaję fakty:
    Niska kara, bo sprawca niepełnoletni. Brutalny gwałt polegał na sprzedaniu plaskacza i wzajemnym seksie oralnym. Dodatkowo zasądzono odszkodowanie w wys. 125000 koron (50 tys. zł).

  3. mam ochotę wypatroszyć tego jebanego skurwysyna maczetą.wsadzić mu w dupę dwu metrowe dildo aż bedzie marzył żeby dostac chemoroidów. zrobiłbym mu z dupy prawdziwą jesień średniowiecza

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here