w

Dalajlama ostrzega Niemców! „Uchodźców jest zbyt wielu! Niemcy to Niemcy, nie mogą stać się państwem arabskim”

Zaskakujących odpowiedzi na temat muzułmańskich imigrantów udzielił niemieckiemu dziennikowi duchowy przywódca Tybetańczyków, autorytet dla wielu ludzi Zachodu. Dalajlama nie bał się poruszyć kwestii związanych z trwających w Europie kryzysem imigracyjnym. Wypowiadał się jednak w zupełnie innym tonie, niż papież Franciszek, który całkiem niedawno wręcz namawiał do większej integracji świata zachodniego z muzułmanami.

Uważa, że Europa, np. Niemcy, nie mogą stać się państwem arabskim. „Niemcy to Niemcy” – dodał. Stwierdził, że uchodźców przybywających do Europy jest „zbyt wielu”.

Dalajlama sądzi, że uchodźcy powinni być przyjmowani czasowo.

Patrząc z moralnego punktu widzenia, uchodźcy powinni zostać przyjęci tylko na określony czas. Celem powinno być to, by powrócili do swoich krajów i pomogli przy ich odbudowie – wyjaśnił Dalajlama. Chyba każdy rozsądny człowiek zgodzi się z przywódcą Tybetańczyków!

Wielu uważa, że niechęć do arabizacji czy islamizacji tłumaczą konflikty między buddystami, a muzułmanami. Dalajlama dwa lata temu stanął w ich obronie. Powiedział, że mordowanie muzułmanów jest nie do zaakceptowania.

Dalekie od islamofobii i bardzo rozsądne wypowiedzi Dalajlamy utrzymane są w zupełnie innym tonie, niż to co w wywiadzie dla dziennika „La Croix” mówił papież Franciszek. ZOBACZ: Papież Franciszek domaga się od UE szybszego przyjmowania imigrantów!

Za: polishexpress.co.uk, wpolityce.pl, rp.pl

A tutaj wczorajsza, sejmowa wypowiedź licealisty:

https://www.youtube.com/watch?v=KJwvvFIHMLc

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Dożywocie za gwałt! „Zero tolerancji dla gwałcicieli” – mówi Zbigniew Ziobro

Niemiecka policja udaremniła zamach. Syryjscy terroryści przybyli do Europy wśród „uchodźców”