Dalajlama ostrzega Niemców! "Uchodźców jest zbyt wielu! Niemcy to Niemcy, nie mogą stać się państwem arabskim" - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

Dalajlama ostrzega Niemców! “Uchodźców jest zbyt wielu! Niemcy to Niemcy, nie mogą stać się państwem arabskim”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Zaskakujących odpowiedzi na temat muzułmańskich imigrantów udzielił niemieckiemu dziennikowi duchowy przywódca Tybetańczyków, autorytet dla wielu ludzi Zachodu. Dalajlama nie bał się poruszyć kwestii związanych z trwających w Europie kryzysem imigracyjnym. Wypowiadał się jednak w zupełnie innym tonie, niż papież Franciszek, który całkiem niedawno wręcz namawiał do większej integracji świata zachodniego z muzułmanami.

Uważa, że Europa, np. Niemcy, nie mogą stać się państwem arabskim. „Niemcy to Niemcy” – dodał. Stwierdził, że uchodźców przybywających do Europy jest „zbyt wielu”.

Dalajlama sądzi, że uchodźcy powinni być przyjmowani czasowo.

Patrząc z moralnego punktu widzenia, uchodźcy powinni zostać przyjęci tylko na określony czas. Celem powinno być to, by powrócili do swoich krajów i pomogli przy ich odbudowie – wyjaśnił Dalajlama. Chyba każdy rozsądny człowiek zgodzi się z przywódcą Tybetańczyków!

Wielu uważa, że niechęć do arabizacji czy islamizacji tłumaczą konflikty między buddystami, a muzułmanami. Dalajlama dwa lata temu stanął w ich obronie. Powiedział, że mordowanie muzułmanów jest nie do zaakceptowania.

Dalekie od islamofobii i bardzo rozsądne wypowiedzi Dalajlamy utrzymane są w zupełnie innym tonie, niż to co w wywiadzie dla dziennika „La Croix” mówił papież Franciszek. ZOBACZ: Papież Franciszek domaga się od UE szybszego przyjmowania imigrantów!

Za: polishexpress.co.uk, wpolityce.pl, rp.pl

A tutaj wczorajsza, sejmowa wypowiedź licealisty:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,487FaniLubię
18,038ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy