fot. Facebook
w ,

Dramat w niemieckim obozie dla uchodźców. Przemoc seksualna wobec kobiet i dzieci to codzienność!!

Policyjna interwencja w ośrodku dla uchodźców w Berlinie zakończyła się tragedią. Stróże prawa wezwani w związku ze zgłoszeniem przypadku molestowania 8-letniej dziewczynki, choć zatrzymali sprawcę, to zastrzelili działającego w afekcie ojca dziewczynki. Przemoc seksualna wobec kobiet i dzieci to wśród imigrantów codzienność.

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w ośrodku przy Kruppstrasse w Berlinie. Policja interweniowała tam po otrzymaniu zgłoszenia o molestowaniu 8-letniej dziewczynki. 27-letni mężczyzna miał zwabić dziecko do parku i tam wykorzystać.

Kiedy sprawca był już zatrzymany przez policję i miał zakładane kajdanki, podbiegł do niego inny uchodźca. 29-letni mężczyzna krzyczał: „Nie przeżyjesz!” i ugodził nożem zatrzymanego. Funkcjonariusze nie potrafili skutecznie powstrzymać ataku. Padły śmiertelne strzały.

Zastrzelony przez policję 29-latek był ojcem molestowanej 8-latki. Raniony nożem pedofil trafił do szpitala.

Niemieckie media potwierdzają, że w wielu ośrodkach dla uchodźców dochodzi do przemocy seksualnej wobec kobiet i dzieci. Z danych „Tagesspiegel” wynika, że tylko pomiędzy styczniem a marcem tego roku niemiecka policja dostała aż 128 takich zgłoszeń. W Berlinie jest tylko jedno schronisko dla samotnych kobiet z dziećmi.

 Za: pch24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Sienkiewicz, idziemy po ciebie – wznowiono śledztwo ws. podpalonej budki przy ambasadzie Rosji!

Imigracyjny strumień euro już płynie. UE uruchomiła program wypłaty zasiłków dla uchodźców w Turcji