Dwóch Ukraińców skazanych za "hajlowanie" w Państwowym Muzeum na Majdanku - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Dwóch Ukraińców skazanych za “hajlowanie” w Państwowym Muzeum na Majdanku

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Dwóch Ukraińców, dziewiętnastoletni Andrij L. i dwudziestoczteroletni Jewgienij S. zostali skazani za obraźliwe gesty, które pokazywali w Państwowym Muzeum na Majdanku.

W maju tego roku dwóch młodych Ukraińców wybrało się do lubelskiego muzeum, podczas robienia zdjęć pozowali z wyciągniętą prawą dłonią, co zauważył ochroniarz obiektu i zawiadomił policję. Ukraińcami zajęła się prokuratura, mężczyznom groziła kara 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata, oraz 1500 złotych grzywny.

Dzisiaj zapadł nieprawomocny wyrok w tej sprawie, Ukraińcy zostali uznani za winnych i mają zapłacić 2000 złotych grzywny. Wyrok jest nieprawomocny.

Za: narodowcy.net

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,223FaniLubię
17,877ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy