w ,

Dziennikarz Tomasz Maciejczuk pobity w rosyjskiej telewizji! [WIDEO]

Tomasz Maciejczuk został uderzony w programie live w czasie parominutowej przepychanki po jego słowach „Ukraińcy też chcą żyć jak normalni ludzie, a nie w gównie jak wy”.

O wydarzeniu informuje użytkownik portalu Wykop.pl, szurszur:

„Najpierw Maciejczuk porównywał zarobki w Rosji i Rumunii. Prowadzący skłamał kilkukrotnie zawyżając minimalną płacę w Rosji. Jeden z Rosjan zaczął krzyczeć, że Polacy i Ukraińcy sprzedają wszystko za pieniądze. Maciejczuk powiedział, że – ”Ukraińcy też chcą żyć jak normalni ludzie, a nie w gównie jak wy”.

Może rozeszłoby się po kościach, ale prowadzący zapytał czy dobrze zrozumiał, że ”my żyjemy w gównie”?.  Po uzyskaniu potwierdzenia rzucił w twarz Polaka notatki i nakazał mu wyjście ze studia. Ten oponował.

Szybko dołączyli się inni uczestnicy programu, którzy usiłowali wyrzucić Polaka z programu. Nadal trwały przepychanki słowne. Maciejczuk twierdzi, że Rosjanie często obrażają Polskę i inne kraje i on ma prawo do podobnych poglądów. Po kliku minutach przepychanek jeden z nich uderza Maciejczuka i transmisje momentalnie przerwano. Uderzył go poszukiwany na Ukrainie, mający teraz rosyjskie obywatelstwo Igor Markow.

Maciejczuk dodał w sieci zdjęcia na których widać krwiaki na twarzy i ramieniu.
Jeden z rosyjskich gości napisał w sieci, że ukraińscy goście na znak solidarności z Maciejczukiem opuścili studio, ale tego już nie widać, wiec informacja niepotwierdzona.”

Za: https://vk.com/tomekpl?
Za: https://vk.com/tomekpl?

Tomasz Maciejczuk jest dziennikarzem, korespondentem wojennym publikującym informacje o sprawach, które nie są poruszane w polskich mediach. Niezwykle odważny człowiek. Prowadzi bloga: http://zewschodu.pl/

ZOBACZ WIDEO:

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Muzułmanin groził Miriam Shaded. Dostała 30 dni bana na Facebooku za wklejenie rozmowy z przestępcą!

Straż Miejska kolejny raz niszczy życie biednemu Polakowi! Młodzi skazani na emigrację?