Dziennikarz Tomasz Maciejczuk pobity w rosyjskiej telewizji! [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 2 lipca, 2020

Dziennikarz Tomasz Maciejczuk pobity w rosyjskiej telewizji! [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Tomasz Maciejczuk został uderzony w programie live w czasie parominutowej przepychanki po jego słowach “Ukraińcy też chcą żyć jak normalni ludzie, a nie w gównie jak wy”.

O wydarzeniu informuje użytkownik portalu Wykop.pl, szurszur:

“Najpierw Maciejczuk porównywał zarobki w Rosji i Rumunii. Prowadzący skłamał kilkukrotnie zawyżając minimalną płacę w Rosji. Jeden z Rosjan zaczął krzyczeć, że Polacy i Ukraińcy sprzedają wszystko za pieniądze. Maciejczuk powiedział, że – ”Ukraińcy też chcą żyć jak normalni ludzie, a nie w gównie jak wy”.

Może rozeszłoby się po kościach, ale prowadzący zapytał czy dobrze zrozumiał, że ”my żyjemy w gównie”?.  Po uzyskaniu potwierdzenia rzucił w twarz Polaka notatki i nakazał mu wyjście ze studia. Ten oponował.

Szybko dołączyli się inni uczestnicy programu, którzy usiłowali wyrzucić Polaka z programu. Nadal trwały przepychanki słowne. Maciejczuk twierdzi, że Rosjanie często obrażają Polskę i inne kraje i on ma prawo do podobnych poglądów. Po kliku minutach przepychanek jeden z nich uderza Maciejczuka i transmisje momentalnie przerwano. Uderzył go poszukiwany na Ukrainie, mający teraz rosyjskie obywatelstwo Igor Markow.

Maciejczuk dodał w sieci zdjęcia na których widać krwiaki na twarzy i ramieniu.
Jeden z rosyjskich gości napisał w sieci, że ukraińscy goście na znak solidarności z Maciejczukiem opuścili studio, ale tego już nie widać, wiec informacja niepotwierdzona.”

Za: https://vk.com/tomekpl?
Za: https://vk.com/tomekpl?

Tomasz Maciejczuk jest dziennikarzem, korespondentem wojennym publikującym informacje o sprawach, które nie są poruszane w polskich mediach. Niezwykle odważny człowiek. Prowadzi bloga: http://zewschodu.pl/

ZOBACZ WIDEO:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,770FaniLubię
18,041ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy