Europa 2016: Bezdomny Włoch umiera z zimna pod hotelem przeznaczonym dla obcych imigrantów.

0
18325

1 lutego, w centrum Bolzano, w północnych Włoszech przechodnie znaleźli ciało martwego, bezdomnego Włocha. Leżał w prowizorycznym łóżku wykonanym z kartonów nieopodal wielkiego 4-gwiazdkowego Hotelu Alpi, w którym obecnie przebywają islamscy imigranci. Zmarł z wychłodzenia organizmu. Włochy utrzymują nielegalnie przybyłych najeźdźców, fundują im spanie (w hotelu, na który mało którego Polaka stać), żarcie i odzienie, a w tym samym czasie ich obywatele, którym nie udało się w życiu, giną na mrozie pozbawieni pomocy.

Jak podaje jeden z największych włoskich portali informacyjnych Ansa.it, na ciele mężczyzny nie znaleziono żadnych śladów przemocy. Kilka dni temu również znaleziono ciało bezdomnego w Bolzano: jednak był to przypadek morderstwa. Policja aresztowała podejrzanego 28-letniego Tunezyjczyka.

Trudno o większy symbol zdrady rządów okupujących Europę. Bezdomny Włoch, który mógł pracować wiele lat a później popaść w alkoholizm i np. stracić prawo do zasiłku, nie liczy się dla władz – mają ważniejsze wydatki, w końcu rewolucja multikulti wymaga ofiar. Warto dodać że ten 4 gwiazdkowy hotel zamieszkują bardzo poszkodowani przez los młodzi, zdrowi murzyni w wieku poborowym.

Już niedługo również w Polsce może dojść do absurdalnych sytuacji. 1380 zł miesięcznie. tyle dzisiaj kosztuje utrzymanie uchodźcy w Polsce. Jak ma się czuć człowiek, który ciężko pracował w fabryce od młodości aż do emerytury a dzisiaj, na starość będzie otrzymać mniejsze świadczenie niż islamski imigrantów, który nie ma żadnych związków z Polską?

islamaPolska

Źródła: http://diversitymachtfrei.blogspot.de/ http://www.ansa.it/

Strona internetowa hotelu: http://hotel-alpi.italianalpshotel.com/ – obejrzyjcie zdjęcia… na miejscu właścicieli za żadne skarby nie zgodziłbym się przyjąć imigrantów do takiego obiektu.

Zapraszam do obejrzenia serii nagranym przeze mnie filmików: “Czy Polska powinna przyjmować islamskich imigrantów?”

 

 

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here