Tym razem Facebook posunął się trochę za daleko, skasował legendarną stronę Marsz Niepodległości, od której wszystko się zaczęło (dobra zmiana, masowy sprzeciw młodych Polaków wobec rządów postkomunistów) i nikt tego nie zauważył! Ani prawicowe media ani lewicowe i nikt nie jest tym faktem nawet zainteresowany… Co się dzieje???

Strona Marszu Niepodległości była lubiana przez prawie 260 tysięcy osób! 

marsz

O administracji Facebooka pisałem już wielokrotnie, wielokrotnie wspominałem, że patriotyczne, prawicowe treści usuwane są bez żadnych przyczyn, nawet te, które są w pełni zgodne z regulaminem tego portalu. Nie ma możliwości odwołania się od “wyroku” administracji, są to jednostronne, niesprawiedliwe, dyskryminujące czynności, które nigdy nie powinny mieć miejsca.

Aktualnie moje prywatne konto jest trzeci raz zbanowane na okres 30 dni, nie mogę pisać do znajomych i rodziny, za co? Prezentuję poniżej:FacebookScreenshot_2016-06-23-08-55-02

Czy tym samym, Facebook oficjalnie przyznał, że jest za tym aby Polska nie była krajem monokulturalnym, monoetnicznym i ostoją chrześcijaństwa w Europie? Post nie wzywa do nienawiści, nie jest rasistowski, używa pojęcia “biała rasa” i “tożsamość Europy”… być może według Facebooka są to słowa zakazane.

Ostatnim razem otrzymałem “bana” za wstawienie zdjęcia przedstawiającego historyczny znak polskich narodowców – “falangę”. Znak w pełni w Polsce legalny.

Poprzednie wpisy:

Nie ma czegoś takiego jak wolność słowa czy wolność poglądów na portalu Marka Zuckerberga. Po pierwsze nie można się skontaktować z administracją, nie można się odwołać od niesprawiedliwej, jednostronnej decyzji a po drugie kiedy zgłaszamy rzeczywiste symbole totalitaryzmu takie jak sierp i młot czy symbole państwa islamskiego, to nikt tego nie usuwa! nikt nie usuwa nawet przerobionych obrazków przedstawiających Jana Pawła II np. molestującego dzieci. Jest to prywatny portal i nie powinien się oburzać, w końcu wiemy kim jest jego założyciel:

Amerykański portal nie traktuje przy tym podmiotów z dwóch stron „sceny ideologicznej” w równy sposób – pomimo licznych nacisków i zgłoszeń stron typu Komunistyczna Młodzież Polski, istnieją one wciąż. Czyżby więc największy portal społecznościowy na świecie miał być najskuteczniejszym narzędziem promowania postępowej wizji stosunków społecznych i świata?

I dla porównania, wielokrotnie zgłaszane strony typu „Jan Paweł II jeb** małe dzieci”, które nie naruszają zasad Facebooka.

Wersja wideo:

Komentarze:

komentarzy

7 KOMENTARZE

 1. zrobilem jak trzeba i dostalem takowa wiadomosc

  Dziękujemy za przesłanie opinii Witaj, Jacek!
  Thank you for taking the time to report something that you feel may
  violate our Community Standards. Reports like yours are an important
  part of making Facebook a safe and welcoming environment. We reviewed
  the group you reported treść propagującą nienawiść and found it
  doesn’t violate our Standardy społeczności.

  Please let us know if you see anything else that concerns you. If you
  want us to look at something specific in a group, be sure to report the
  content (ex: photo), not the entire group. We want to keep Facebook safe
  and welcoming for everyone.

 2. Żydostwo robi wszystko, aby zniszczyć lub podporządkować nie-żydów. Rebe Cukier i jego żydłacy i szabes-goje w polskiej filii FB łamią nie tylko Polską Konstytucję, ale też Amerykańską wraz z Pierwszą i Dziewiątą oraz nawet czasem Czternastą Poprawkę. Rebe Cukier nie stanął jeszcze przed Komisją Senacką tylko dla tego, że jest chroniony przez żydowski establishment i liberałów (w dużej mierze żydów) w Kongresie i Senacie, o lewackim zdrajcy w Białym Domu nie wspomnę. Polską też żądzą żydzi, co sprawia, że FB ma pełny immunitet na łamanie wszelkich praw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here