w

Facebook skasował stronę MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI! Oficjalnie przyznano, że chcą zniszczyć monoetniczną Polskę!

Tym razem Facebook posunął się trochę za daleko, skasował legendarną stronę Marsz Niepodległości, od której wszystko się zaczęło (dobra zmiana, masowy sprzeciw młodych Polaków wobec rządów postkomunistów) i nikt tego nie zauważył! Ani prawicowe media ani lewicowe i nikt nie jest tym faktem nawet zainteresowany… Co się dzieje???

Strona Marszu Niepodległości była lubiana przez prawie 260 tysięcy osób! 

marsz

O administracji Facebooka pisałem już wielokrotnie, wielokrotnie wspominałem, że patriotyczne, prawicowe treści usuwane są bez żadnych przyczyn, nawet te, które są w pełni zgodne z regulaminem tego portalu. Nie ma możliwości odwołania się od “wyroku” administracji, są to jednostronne, niesprawiedliwe, dyskryminujące czynności, które nigdy nie powinny mieć miejsca.

Aktualnie moje prywatne konto jest trzeci raz zbanowane na okres 30 dni, nie mogę pisać do znajomych i rodziny, za co? Prezentuję poniżej:FacebookScreenshot_2016-06-23-08-55-02

Czy tym samym, Facebook oficjalnie przyznał, że jest za tym aby Polska nie była krajem monokulturalnym, monoetnicznym i ostoją chrześcijaństwa w Europie? Post nie wzywa do nienawiści, nie jest rasistowski, używa pojęcia “biała rasa” i “tożsamość Europy”… być może według Facebooka są to słowa zakazane.

Ostatnim razem otrzymałem “bana” za wstawienie zdjęcia przedstawiającego historyczny znak polskich narodowców – “falangę”. Znak w pełni w Polsce legalny.

Poprzednie wpisy:

Nie ma czegoś takiego jak wolność słowa czy wolność poglądów na portalu Marka Zuckerberga. Po pierwsze nie można się skontaktować z administracją, nie można się odwołać od niesprawiedliwej, jednostronnej decyzji a po drugie kiedy zgłaszamy rzeczywiste symbole totalitaryzmu takie jak sierp i młot czy symbole państwa islamskiego, to nikt tego nie usuwa! nikt nie usuwa nawet przerobionych obrazków przedstawiających Jana Pawła II np. molestującego dzieci. Jest to prywatny portal i nie powinien się oburzać, w końcu wiemy kim jest jego założyciel:

Amerykański portal nie traktuje przy tym podmiotów z dwóch stron „sceny ideologicznej” w równy sposób – pomimo licznych nacisków i zgłoszeń stron typu Komunistyczna Młodzież Polski, istnieją one wciąż. Czyżby więc największy portal społecznościowy na świecie miał być najskuteczniejszym narzędziem promowania postępowej wizji stosunków społecznych i świata?

I dla porównania, wielokrotnie zgłaszane strony typu „Jan Paweł II jeb** małe dzieci”, które nie naruszają zasad Facebooka.

Wersja wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=Ng6GVSndwNM

7 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

7 miesięcy ograniczenia wolności i kara finansowa za antyislamską przyśpiewkę na meczu!

Janusz Korwin-Mikke: powstanie Związek Socjalistycznych Republik Europejskich!