Fidesz o projekcie rezolucji PE: ludzie Sorosa znów atakują Węgry! - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

Fidesz o projekcie rezolucji PE: ludzie Sorosa znów atakują Węgry!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Jako kolejny frontalny atak na Węgry określiła rządząca partia Fidesz zaprezentowany na posiedzeniu komisji wolności obywatelskich PE projekt rezolucji Parlamentu Europejskiego, w którym PE wzywa do uruchomienia wobec Węgier art. 7 traktatu UE.

– Jesteśmy tuż po wyborach, a brukselscy ludzie Sorosa przypuścili na Węgry frontalny atak w Parlamencie Europejskim – oświadczył rzecznik Fideszu Balazs Hidveghi, nawiązując do amerykańskiego finansisty George’a Sorosa, któremu władze Węgier zarzucają chęć sprowadzenia do Europy milionów migrantów.

Orban: dziękuję prezesowi Kaczyńskiemu i premierowi Morawieckiemu za poparcie

Zaprezentowany dokument to ewidentny kolejny nacisk polityczny, poprzez który chcą zmusić Węgry do przyjęcia migrantów – ocenił rzecznik.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: BEZCZELNOŚĆ! George Soros krytykuje Polaków za to że wybrali Prawo i Sprawiedliwość! [WIDEO]

Podkreślił, że w niedzielnych wyborach parlamentarnych Węgrzy jasno powiedzieli, że sobie tego nie życzą i że nie chcą, by Węgry zostały krajem imigracyjnym.

Według Hidveghiego Węgrzy jeszcze nigdy tak zdecydowaną większością i tak jednoznacznie nie poparli jakiejś sprawy jak w tym głosowaniu.

Według niemal pełnych danych rządząca koalicja Fideszu i Chrześcijańsko-Demokratycznej Partii Ludowej (KDNP) zdobyła w niedzielę 134 miejsca w 199-osobowym parlamencie, Jobbik – 25, a Węgierska Partia Socjalistyczna i partia Dialog – 20.

Do parlamentu wejdą jeszcze Koalicja Demokratyczna byłego socjalistycznego premiera Ferenca Gyurcsanya z dziewięcioma mandatami i partia Polityka Może Być Inna z ośmioma mandatami. Jeden mandat zdobyła lewicowa partia Razem, także jeden – kandydat niezależny i jedne przedstawiciel narodowości niemieckiej.

Za: TVP.info, PAP

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,709FaniLubię
18,058ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy