http://www.filmweb.pl/film/System+Putina-2007-484834/descs
w

Film: System Putina

Kim jest Władimir Putin? Politykiem wielkiego formatu, któremu marzy się przywrócenie dawnej potęgi Rosji? A może tylko zwyczajnym karierowiczem — byłym pułkownikiem KGB?

Jak ze zwykłego urzędnika stał się jednym z najpotężniejszych ludzi świata? Co sprawiło, że dostał się na sam szczyt? Jak wygląda system, który opracował? Na wszystkie te pytania odpowiadają twórcy dokumentu, którzy badają ostatnie 30 lat rosyjskiej historii w odniesieniu do życia Władimira Putina.

Rosja po raz kolejny napina swoje muskuły! Tym razem jej bronią nie jest armia czerwona ani ogromne składy broni nuklearnej. Rosja ma w rękawie asa w postaci złóż energetycznych ukrytych głęboko pod syberyjską tundrą, a klucz do niech trzyma jeden z najpotężniejszych ludzi świata. Wladimir Putin jest odpowiedzialny za wskrzeszenie Rosji oraz umocnienie jej pozycji na świecie, ale tak naprawdę ile wiemy o Putinie i jego pochodzeniu? The Putin System analizuje drogę Putina na kremlowski szczyt oraz przygląda się przemianom Rosji z sowieckiego imperium w nowoczesne supermocarstwo. (za filmweb)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Dokument: Bank Wszystkich Banków

Dokument: Chiny – Ekonomiczna Inwazja na Europę