George Soros kupuje akcje Agory! Jasno widać komu służy Michnik!

2
8009

Ponad 11 proc. akcji Agory trafiło do funduszu należącego do George’a Sorosa, inwestującego w projekty medialne w krajach, „gdzie dostęp do wolnych mediów jest zagrożony”.

Pierwszy raz od 1989 roku mamy w Polsce szanse na rzeczywiście pluralizm w mediach. Dotychczas jedynie katolicki Nasz Dziennik oraz kilka gazet, takich jak Gazeta Polska czy wSieci prezentowały poglądy prawej strony polskiej polityki. Dzisiaj się to zmienia, całe media publiczne powinny zostać wywrócone do góry nogami a dawni funkcjonariusze medialni zastąpieni prawdziwymi dziennikarzami.

Przestały też szerokim strumieniem płynąć państwowe pieniądze dla Gazety Wyborczej czy Krytyki Politycznej. Musi to budzić jawny sprzeciw tym środowisk, w końcu z przejadania publicznych pieniędzy na straszeniu PiSem i narodowcami zrobili sobie dochodowy biznes. Dlatego też dzisiaj krzyczą, że “wolne media są zagrożone”.

Kim jest George Soros? To kryminalista, pochodzenia węgiersko-żydowskiego, jeden z najbardziej znanych spekulantów walutowych. Jego dzieckiem jest w Polsce ponadto Fundacja Batorego, której jest głównym fundatorem. Fundacja wspiera wszelkie skrajnie lewicowe organizacje, kładąc silny akcent na organizacje środowisk LGBT. Dąży do wyniszczenia państw narodowych między innymi poprzez destabilizację sytuacji wewnętrznej – jak np. doprowadzenie do ukraińskiego majdanu czy wspieranie Komitetu Obrony Demokracji ale również poprzez wspieranie napływu islamskich imigrantów do Europy.

Kim jest Adam Michnik? To fikcyjny opozycjonista z czasów PRL, wywodzący się z rodziny komunistycznych zbrodniarzy: jego ojciec Ozjasz Szechter był członkiem nielegalnej Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy dążącej do oderwania od Polski Galicji Wschodniej i Wołynia oraz przyłączenia tych ziem do Ukraińskiej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej.
Jego matka Hinde Michnik była współorganizatorką komunistycznej organizacji pionierskiej im. Lenina w Polsce, a po wojnie od 1945 roku wykładała w szkole Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego podległego Ministerstwu Bezpieczeństwa Publicznego, odpowiedzialnemu za bestialskie mordy “żołnierzy wyklętych”.

Jego przyrodni brat Stefan jest mordercą sądowych, sądzącym schwytanych żołnierzy podziemia niepodległościowego i członków dawnej partyzantki antyhitlerowskiej.
Jego stryj Szymon Szechter był członkiem Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego.
Jak osoba z takiej rodziny może nazywać się Polakiem? Adam Michnik to jedna z najczarniejszych postaci PRL i III RP. Osoba, która pod płaszczykiem demokratyzacji uczyniła z “Gazety Wyborczej” propagandówkę zwalczającą wszystkie najszczytniejsze polskie wartości i dumę z naszej historii! Michnik to osoba, która przyczyniła się do “grubej kreski” czyli nierozliczenia komunistycznych morderców i umożliwiła im uwłaszczenie na państwowym majątku przez co do dzisiaj komuniści i ich potomkowie rządzą mediami i polskim biznesem.

Najlepiej podsumował Michnika autorytet milionów Polaków: poeta Zbigniew Herbert:

Pamiętajcie, że kupując Gazetę Wyborczą, wchodząc na portale Agory gazeta.pl, wyborcza.pl, słuchając TOK FM czy chodząc do kina Helios, od teraz wspieranie również działalność Georga Sorosa pragnącego wprowadzić w Polsce majdan i rozlać polską krew.

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

  1. […] Widzimy, że Sławomira Sierakowskiego bardzo boli zderzenie z wolnorynkową gospodarką, od kiedy ucięto „Krytyce Politycznej” finansowanie z publicznych pieniędzy, jego pismo zdecydowanie podupadło. Tak działa rynek, jeśli nie ma na coś zbytu, powinno to upaść. Może niedługo przejmie ich George Soros? „Gazetę Wyborczą” już zaczął wykupywać, „walcząc z zagrożeniem wolności …. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here