„Instrukcja islamu” obowiązkowe lekcje w bawarskich szkołach!

1
5179

W następnym roku szkolnym w landzie Bawarii ma być więcej lekcji o islamie, które zostały zapoczątkowane przed siedmioma laty. O bardziej rozszerzone nauczanie w tej kwestii apelował wcześniej lokalny związek nauczycieli.

Władze Bawarii w 2009 r. wprowadziły pilotażowy program lekcji pod tytułem „Instrukcja islamu”, który w przyszłym roku ma zostać bardziej rozszerzony. Zajęcia na ten temat mają być prowadzone w 400 szkołach, a więc w blisko 140 placówkach więcej niż ma to miejsce obecnie. Dodatkowo land Bawarii ma zamiar przeszkolić większą liczbę nauczycieli, aby szkoły mogły poradzić sobie z nowym zadaniem.

Dotychczas lekcje religii islamskiej otrzymywało jedynie 25 tys. spośród blisko 150 tys. uczniów, którzy mają być w Bawarii wyznawcami islamu.

Artykuł za autonom.pl na podstawie: jungefreiheit.de.

Czego będą się na nich uczyć młodzi Niemcy? O tym, że islam to “religia pokoju”? Bo nie sądzę aby usłyszeli o tym: Ponad 290 milionów ofiar islamskiego terroru! Oto „religia pokoju”! albo o tym Naloty niemieckiej policji za pisanie nieprzychylnych islamistom komentarzy! a tym bardziej o tym: Pedofilia w krajach islamskich – wkrótce w Polsce?

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

  1. Jeżeli przyjmowanie imigrantów byłoby takie dobre to Niemcy na pewno nie chcieli by dzielić się tym “szczęściem” z innymi. Oni jednak na siłę chcą nas uszczęśliwić zmuszając nas do przyjęcia limitów nachodźców.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here