INWAZJA! Na Węgrzech zatrzymano już ponad 12 tysięcy nielegalnych imigrantów!

0
14314

Z informacji, jakie podaje i dziennik “Magyar Nemzet” wynika, że na terenie Węgier w samym tylko 2016r. zatrzymanych zostało ponad 12tyś. nielegalnych imigrantów. Udało im się przekroczyć zieloną granicę od południa. Dodatkowo do tydzień blisko 450 imigrantów ubiega się o azyl w dwóch strefach tranzytowych na węgiersko-serbskiej granicy, w Roeszke i w Tompie.

-Według danych policji w poniedziałek [na tereny Węgier] przedostały się 134 osoby, a we wtorek 129. W tym roku w sumie 12 114 osób schwytano podczas przekraczania węgiersko-serbskiej granicy, co daje dzienną średnią około 90 osób- czytamy w węgierskim czasopiśmie.

Ponadto każdego tygodnia niemalże 450 imigrantów ubiega się o azyl w dwóch strefach tranzytowych na węgiersko-serbskiej granicy, w Roeszke i w Tompie. W każdej z nich może przebywać jednocześnie tylko około 50 osób. Na łamach “Magyar Nemzet” znajdują się również informaje o innych strefach tranytowych usytuowanych przy granicy z Chorwacją  w Beremend i w Letenye. Te jednakże w ogóle nie są wykorzystywane do legalnego przekraczania granicy.

Węgry w ubiegłym roku postanowiły zabezpieczyć teren swojego państwa ogrodzeniem z drutu kolczastego wzdłuż granicy z Serbią i Chorwacją. Działania te mimo wszystko nie przyniosły oczekiwanych skutków, gdyż imigranci wciąż przedostają się do kraju przez dziury w ogrodzeniu z Serbią.

Za: http://narodowcy.net/

Warto przypomnieć ten filmik:

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here