Ubogacanie Kulturowe Niemki
w ,

Inwazja zombie-islamu na Europę stała się faktem. Wideo z ubogacania kulturowego.

EDIT: W błąd wprowadził mnie amerykański dziennikarz, który stwierdził, ze film pochodzi z Kolonii. W rzeczywistości pochodzi z 2013 roku z Egiptu… ale z zeznań kobiet molestowanych w Kolonii wyłania się obraz, który widzimy na filmie.

Powstały już setki filmów o apokalipsie zombie, powstały setki gier, które pokazywały przygotowania do inwazji zombie… nikt w Europie nie przypuszczał, że te wizje z filmów, gier i książek staną się kiedyś rzeczywistością. Niestety, przez politykę Unii Europejskiej i kanclerz Angeli Merkel, dzisiaj jesteśmy świadkami inwazji. Na prezentowanym poniżej filmie widzimy niemiecką kobietę wciąganą przez tłum islamskich imigrantów do podziemnego przejścia. Co się z nią dalej stało, możecie się domyśleć… warto zadać pytanie GDZIE BYŁA wtedy niemiecka policja i niemieccy mężczyźni? Może bronili w Polsce demokracji?

Podobnych przypadków są tysiące w całej Zachodniej Europie. Większość tuszowana, przemilczana przez media. Co to są za władze, które pozwalają na zbiorowe gwałty na swoich rdzennych obywatelkach? Normalną reakcją powinno być wykastrowanie całego obozu, w którym taki gwałciciel mieszkał. Wówczas kilkukrotnie by się zastanowili czy warto podnosić „pałę” na Europejkę.
Liczę, że gdyby coś takiego stało się w Polsce, jeśli chociaż jedna Polka zostanie zgwałcona przez imigranta z Afryki czy Bliskiego Wschodu to cała Polska zapłonie i już niedługo wszelkie kebaby znikną z naszego kraju.

OBAMA REFUGEES KIDNAP WOMAN - MOB RAPEGermany on New Years Eve. And you'll never see this on TV. That would be racist. Posted by Ron Hinton on 10 stycznia 2016

6 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Wojciech Sumliński: wykład „Mordy założycielskie III RP”

Żołnierze Wyklęci – Niezłomni Żołnierze (Krótki Dokument)