Inwazja zombie-islamu na Europę stała się faktem. Wideo z ubogacania kulturowego. - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Inwazja zombie-islamu na Europę stała się faktem. Wideo z ubogacania kulturowego.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

EDIT: W błąd wprowadził mnie amerykański dziennikarz, który stwierdził, ze film pochodzi z Kolonii. W rzeczywistości pochodzi z 2013 roku z Egiptu… ale z zeznań kobiet molestowanych w Kolonii wyłania się obraz, który widzimy na filmie.

Powstały już setki filmów o apokalipsie zombie, powstały setki gier, które pokazywały przygotowania do inwazji zombie… nikt w Europie nie przypuszczał, że te wizje z filmów, gier i książek staną się kiedyś rzeczywistością. Niestety, przez politykę Unii Europejskiej i kanclerz Angeli Merkel, dzisiaj jesteśmy świadkami inwazji. Na prezentowanym poniżej filmie widzimy niemiecką kobietę wciąganą przez tłum islamskich imigrantów do podziemnego przejścia. Co się z nią dalej stało, możecie się domyśleć… warto zadać pytanie GDZIE BYŁA wtedy niemiecka policja i niemieccy mężczyźni? Może bronili w Polsce demokracji?

Podobnych przypadków są tysiące w całej Zachodniej Europie. Większość tuszowana, przemilczana przez media. Co to są za władze, które pozwalają na zbiorowe gwałty na swoich rdzennych obywatelkach? Normalną reakcją powinno być wykastrowanie całego obozu, w którym taki gwałciciel mieszkał. Wówczas kilkukrotnie by się zastanowili czy warto podnosić “pałę” na Europejkę.
Liczę, że gdyby coś takiego stało się w Polsce, jeśli chociaż jedna Polka zostanie zgwałcona przez imigranta z Afryki czy Bliskiego Wschodu to cała Polska zapłonie i już niedługo wszelkie kebaby znikną z naszego kraju.

OBAMA REFUGEES KIDNAP WOMAN - MOB RAPEGermany on New Years Eve. And you'll never see this on TV. That would be racist. Posted by Ron Hinton on 10 stycznia 2016

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,183FaniLubię
17,881ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy