w ,

Islamiści z Boko Haram spalili żywcem 86 dzieci! Europejskie media milczą!

Niestety, to się stało naprawdę: Islamiści z Boko Haram dokonali w ostatnią sobotę pacyfikacji wioski na północnym-wschodzie Nigerii. Kilkunastu bojowników walczących o wprowadzenie szariatu w tym afrykańskim kraju zaczęło podpalać chaty, w których znajdowali się ludzie. Kto uciekał ten był zabijany z ostrej amunicji. Służby ratunkowe doliczyły się 86 ofiar śmiertelnych, w tym mnóstwa dzieci, które spłonęły żywcem. Kolejne 62 osoby odniosły obrażenia. Europo! Jakieś słowa oburzenia chociaż?!

Sobotni atak na wioskę Dalori w północno-wschodniej Nigerii, to kolejny przeprowadzony przez Boko Haram w trwającej od 2009 rebelii islamskiej. Wcześniej w podobnych zamachach zginęło już około 20 tys. osób. Zdecydowana większość z nich to cywile i chrześcijanie.

Boko Haram to zmilitaryzowana muzułmańska organizacja ekstremistyczna powstała w Nigerii, domagająca się wprowadzenia szariatu i zakazania zachodniej oświaty. Jeden z liderów tej organizacji – Mohammed Yusufa – w wywiadzie udzielonym BBC wyraził się w sposób jednoznaczny: “System szkolnictwa oparty na europejskich wzorcach powinien zostać odrzucony jako niszczący wiarę w jednego Boga (…) Zachodnia nauka jest niezgodna z islamem. My wierzymy, że deszcz jest tworem bożym, a nie skutkiem parowania wymuszonego przez słońce i kondensacji powodującej opady”.

 

19 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. Bądźcie uczciwi i napiszcie że ta organizacja zabija wszystkich niezależnie od wyznania, nawet muzułmanów traktuje gorzej,
    Walcząc ze wszystkimi wspieracie tylko radykalizm i przyczyniacie się do pogorszenia losu muzułmanów nie mających z tym nic wspólnego, zwłaszcza kobiet i dzieci

  2. Wyrżnąć w pień na całym swiecie te kurewskie islamskie ścierwo. Niech zniknie z tej planety ten syf raz na zawsze i razem z nim ten pier….lony allach!

3 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

  3. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Młodzi Niemcy się budzą i żądają zaprzestania polityki multi-kulti!

Szymon Majewski w TV Republika: “Sytuacja w Polsce jest mocno rozdarta!”