Islamiści z Boko Haram spalili żywcem 86 dzieci! Europejskie media milczą!

17
890405

Niestety, to się stało naprawdę: Islamiści z Boko Haram dokonali w ostatnią sobotę pacyfikacji wioski na północnym-wschodzie Nigerii. Kilkunastu bojowników walczących o wprowadzenie szariatu w tym afrykańskim kraju zaczęło podpalać chaty, w których znajdowali się ludzie. Kto uciekał ten był zabijany z ostrej amunicji. Służby ratunkowe doliczyły się 86 ofiar śmiertelnych, w tym mnóstwa dzieci, które spłonęły żywcem. Kolejne 62 osoby odniosły obrażenia. Europo! Jakieś słowa oburzenia chociaż?!

Sobotni atak na wioskę Dalori w północno-wschodniej Nigerii, to kolejny przeprowadzony przez Boko Haram w trwającej od 2009 rebelii islamskiej. Wcześniej w podobnych zamachach zginęło już około 20 tys. osób. Zdecydowana większość z nich to cywile i chrześcijanie.

Boko Haram to zmilitaryzowana muzułmańska organizacja ekstremistyczna powstała w Nigerii, domagająca się wprowadzenia szariatu i zakazania zachodniej oświaty. Jeden z liderów tej organizacji – Mohammed Yusufa – w wywiadzie udzielonym BBC wyraził się w sposób jednoznaczny: “System szkolnictwa oparty na europejskich wzorcach powinien zostać odrzucony jako niszczący wiarę w jednego Boga (…) Zachodnia nauka jest niezgodna z islamem. My wierzymy, że deszcz jest tworem bożym, a nie skutkiem parowania wymuszonego przez słońce i kondensacji powodującej opady”.

 

Komentarze:

komentarzy

17 COMMENTS

 1. Wyrżnąć w pień na całym swiecie te kurewskie islamskie ścierwo. Niech zniknie z tej planety ten syf raz na zawsze i razem z nim ten pier….lony allach!

 2. […] Niestety, to się stało naprawdę: Islamiści z Boko Haram dokonali w ostatnią sobotę pacyfikacji wioski na północnym-wschodzie Nigerii. Kilkunastu bojowników walczących o wprowadzenie szariatu w tym afrykańskim kraju zaczęło podpalać chaty, w których znajdowali się ludzie. Kto uciekał ten był zabijany z ostrej amunicji. Służby ratunkowe doliczyły się 86 ofiar śmiertelnych, w tym mnóstwa dzieci, które spłonęły żywcem. Kolejne 62 osoby odniosły obrażenia. Europo! Jakieś słowa oburzenia chociaż?! Czytaj więcej na: https://prawicowyinternet.pl/islamisci-z-boko-haram-spalili-zywcem-86-dzieci-europejskie-media-milcza… […]

 3. Pomijając ogrom tragedii, to w końcu ci islamiści spalili 86 dzieciaków czy 86 osób, wśród których były dzieci? Bo z treści artykułu wynika co innego niż z tytułu. A ponieważ jest to ważny temat nie wypada robić takich błędów. ;-)

 4. Co za brednie. Jak to “Europejskie media milczą!” Wystarczy wejść w google żeby się zorientować, że pisały o tym wszystkie europejskie media i to kilka dni przed prawicowym internetem. Trochę szacunku dla czytelników…

 5. To brutalne co piszę , ale tak będzie lepiej – nie wtrącać się. Niech prowadzą wojny i niech się zabijają. Jak zapragną pokoju , to wojnę zakończą. Nie wtrącać się w ich sprawy , nie wprowadzać im demokracji , skoro wolą życie w plemieniach. Gdy zapragną demokracji to sobie wprowadzą. Nie dawać im żadnych technologii , jak będą chcieli się rozwijać , założą szkoły. Wystarczy że z techniki dostali karabin kałasznikowa i oto jakie są efekty. To tak jak dać brzytwę małpie.

  • “Jak zapragną pokoju , to wojnę zakończą” – w latach 1939-44 też byś to powiedział? Trzeba się wtrącać. I za mordę trzymać po prostu.

 6. Solidarność odparowała? Dlaczego tak zawzięcie solidaryzowaliśmy się z Francuzikami pizdami a gdy płoną żywcem dzieci w Afryce mamy mordy zamknięte? To gorsi ludzie od żabojadów? Dzieci są nic nie warte bo czarne? Boko Haram to grzeczna drużyna w porównaniu z ISIS? Boko Haram to lepsi islamiści że ich nie potępiamy? Ludzie co z wami. Dzielicie czy równo obstajecie za każdym mordowanym człowiekiem w imię religii, chorej religii jaką jest islam (wiara rzymsko katolicka to też chora wiara oparta na krwi i śmierci niewinnych). Europejczycy męczą się inaczej niż Afrykanie? Po prostu w pale się nie mieści!!!

  • To, że jesteś oburzony tym co się stało to nie znaczy, że masz obrażać inne nacje. Pomyśl nad tym co napisałeś! Jestem ciekaw czy powiedział bys tak np. jednemu z ojców jednej z ofiar w Bataclan.

  • Masz racje wiecej wojen! Wszedzie! Jeszcze do Korei bo tam tez morduja!
   Afryka to nie nasz kontynent. Boko Haram aktualnie nam nie zagraza a ISIS pokazalo ze jest u naszych progow. Nie jestesmy policja swiatowa zeby interweniowac wszedzie wojskiem dlatego ze jakis kraj, ktory sie nie rozwija i nie chce rozwijac ma grupe terrorystyczna. Z takim podejsciem jak twoj powinnismy atakowac codziennie inne kraje Afrykanskie. Dla przykladu. Jak w sklepie 50km od Twojego domu ktos kradnie to idziesz i pozywasz zlodzieja o kradziez czy zostawiasz wszystko w rekach wlasciciela sklepu?

   Co do religii rzymsko katolickiej. Tak to prawda ze kiedys opierala sie na smierci niewiernych lecz jednak nasza wiara tak troszke wyewoluowala nie powiesz? Nie chodzimy juz mordowac ludzi w imie Chrystusa.

   TL;DR: Nie nasza wojna, nie nasze panstwo, nie zgraza nam Boko Haram, nie wtracajmy sie. Nie bawmy sie w cudzej piaskownicy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here