Izraelska żołnierka kontra 30 ortodoksyjnych Żydów. Nie dali jej rady!

2
12133
Grupa ortodoksyjnych Żydów (mężczyznami ich nie nazwę) sprzeciwiający się włączeniu ich do corocznego poboru do armii starli się z samotną żołnierką po służbie. Wideo pokazały wszystkie główne dzienniki w Izraelu. Powiedzcie, czym przedstawienie na filmie Żydzi różnią się od islamskich imigrantów bijących kobiety? To samo. To samo zbydlęcenie. 

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

  1. A czymże my jesteśmy, żeby ich oceniać za to co robią w swoim kraju. U nas się chleje, ćpa, dzieciaki uprawiają seks z kim popadnie, a później zabijają swoje dzieci, ba, w niektórych krajach Europy zabijają też rodziców (eutanazja), szerzy się sodoma i gomora, bawią się na jakichś woodstockach i paplają się w błocie. W głowach już nic nie mają, bo szkoły uczą coraz słabiej.Jak Pan myśli, jak to jest postrzegane przez reprezentantów innych kultur.

  2. Nie wiecie o co chodzi a bronicie tej kobiety.. Widać byli dla niej wyrozumiali i łaskawi bo jakby chcieli to by ją zmietli.. Poza tym dlaczego uznajecie, że ortodoksyjni Żydzi są gorsi od innych Żydów. Gdybyśmy w Polsce mięli samych ortodoksyjnych to byśmy wiedzieli kto jest Żydem a kto nie, a tak to połowa rządu jest żydowska, a my o tym nie wiemy..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here